bugün

personel trainer isteyen kızlar eqlesin dediğim başlıktır.
yaklaşık 14 senedir evet.
Testeron hormonunu geliştirir. Özellikle futbol oynamak ve bacak çalışmak. Kendimden biliyorum.
her gün okulda ayaktayım. spora giriyor mu bu. girsin lütfen.
sayesinde kilo almıyorum hatta gittikçe veriyorum.
Sabah 6 da kalkarım(zor olsada) 45 dk runnig.Açık havada.
hergün fitness ile benimdir. bu ara biraz salladım ama telafi etmem lazım.
hergün ev işyeri arası 2 km git gel .
pazartesi ve carsama fitness, persembe yuzme, cuma futbol ile katılan arkadaş benimle aynı programı uyguluyor yahu.

hacım sen hayırdır ?
Ben değilim maalesef. 6 aylığına yazıldığım ve 700 lira para verdiğim spor salonuna toplasan 20 kere gitmişimdir.
benimdir . sportif bir vücudum olduğu gibi sportmen bir karakterimin olduğunu çokça duymuşumdur.
akşam fenerin maçı var işten sonra gidip gelmem gerek acilen.
olm hiç robot gibi hissetmiyonuz mu lan kendinizi. gelişine yaşasanıza huammına.
yaz beni de listeye.
haftada 1-2 halisaha. kendimce bi düzenim var.
hafta içi aksam ve haftasonu sabah olmak üzere hergün düzenli olarak spor yapan siu lim tao dur.
geneli bu başlığa yazmaz. yazanlarda bilgi aktarmak için yazarlar.

not: spor yapmıyorum.
istediğini yer hiç sallamaz.
gün aşırı olacak şekilde benimdir. buna ek olarak yazları düzenli yüzerim ve moralimin bozuk olduğu vakitlerde ise sahile iner koşu yaparım.
siz siz olun boks yapmayın fakat şiddet içerdiği için değil bağımlılık yaptığı için.
ben.

yatış sporuyla uğraşıyorum.

en sevdiğim aktör engin altan düzyatan.

okula da yatay geçişle geldim.

en büyük hayalim yat alıp içinde yatmak.
Herkesin ben yapıyorum kaslıyım taliplerimi bekliyorum demeye getirdiği söylemlerin toplandığı başlıktır. Türkiye Meğerse ne kadar sporu seven bir milletmiş.
sahsimdir. gerci yillar olmadi ama duzenli yapiyorum yine de.
Yüzme ve kick boks sporlarıysa benimdir o yazar.
Benim gibi yazardır.

Yıllardan sonra düzenli olarak tekrar spora başladım ve anladım ki ben spor yapmadan hayat geçiremem.. resmen kendime geldim. Sporun her türlüsüne varım.
sağlığını düşünen, spordan zevk alan, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mantığıyla hareket eden; olmadı kilolu bir yazardır.