bugün

Uludağ Sözlükte böyle bir yazar var mı.? Diye Düşündürür varsa faydaları bizimle paylaşabilir mi acaba?
(bkz: Ercüment çözer)
var. 4 ayda 26 kilo verdirdi. göbeği yok etti. daha saglıklı hissediyorum. nefes alıp vermem kolaylaştı. eskiden halısaha maçlarının sonunu getieremezken şimdi iki maç bile yapabilecek gibiyim. eh biraz daha çabalarsan bodybuilding felan güzel duracak. yani spor güzel şey dostum. evet.
Vardır. Faydaları demir gibi kaslarınız olur aynada kendinize daha bir güzel bakarsınız. Tabi düzenli olmak kaydı ile yoksa spor vefasızdır. Şişman iseniz önce pazularınız belirginleşir omuzlar çıkar alttan karın gelişir göbek erir.
Bir zamanlar ben. Hastalığa direnciniz artıyor. Yatak döşek asla hasta olmuyorsunuz.
Vücut postürünüz düzeliyor ve ağrı kalmıyor. Daha rahat nefes alıp veriyor ve hiçbir eklem ağrısı duymuyorsunuz. Gıcır gıcır eklemleriniz oluyor. Ve en önemlisi gastro intestinal harika çalışıyor ve hiçbir mide bağırsak problemi kalmıyor.
Vardır efendim. Kolestrol illetinden, düzenli egzesiz ve yürüyüşlerle kurtulan, üstüne de bir güzel kilo veren biri olarak, şiddetle tavsiye edilendir.
(bkz: atpartisi)
benim bu efendim 2,5 sene oldu neydi lan o kürdan gibi kollar. kuru bir vücud. eskiye dönüp bakıyorumda iyiki spor var diyorum iyiki spor var.
olmak istedigim kisi. Bu yeni yila umutla girdim.
bakalim
estetik olguları geliştiren yazardır;

görsel
stres atmak için başladığım vücut geliştirme sporuyla dahil olduğum yazar grubu.

spor iyidir kardeşim ya insanı güzelleştirir, rahatlatır, oksijen gider beyne, meşguliyet verir, sağlıklı hissettirir
hepiniz spor yapın la
haftada 4 gün günde 1saat dolaylarında yaparak aralarına katıldığım yazar grubu. ♞
bugün dahil olamadığım güruh. yarına kısmet bakacağız artık.
bıraktığı zaman bir şeylere gelecek yazardır.
(bkz: Graziano pelle)
Hobi olarak Haftasonumun 1 gununu tenise diğer gununu golfe ayırırım. Profesyonel basketbolcu olduğumdan basket antrenmanlarını saymazsak formda kalmak için haftada birkaç gün vücut geliştirme yapıyorum.
Kimin vücudu yağ deposu kim fit ortaya çıkacak sorunsal.

Yazın bakalım.
Tempolu ve düzenli uzun yürüyüş spor sayılıyorsa benim.
Bodybuilding diyorsaniz bensiz olmaz o.
Bodybuilding ve yüzme sporlarıyla uğraşan yazarlardır. Yüzme tabiki daha değerli benim için hatta spor dediğin o olmalı.
benim efem.
Birkaç ay önce yaklaşık 3 yıl düzenli olarak yaptığım aktivite. Şu sıralar biraz Göbek koyduğumdan kardio ağırlıklı olarak tekrar başlamayı düşünüyorum.
sağlığını düşünen, spordan zevk alan, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mantığıyla hareket eden; olmadı kilolu bir yazardır.
Benim gibi yazardır.

Yıllardan sonra düzenli olarak tekrar spora başladım ve anladım ki ben spor yapmadan hayat geçiremem.. resmen kendime geldim. Sporun her türlüsüne varım.
Yüzme ve kick boks sporlarıysa benimdir o yazar.
sahsimdir. gerci yillar olmadi ama duzenli yapiyorum yine de.