bugün

otobüs bileti alacağı zaman otogardan alır. internetten almayı akıl edemez. etse de korkar bir şey olacak diye kredi kartına. temkinlidir düz adam. hafif takıntılıdır.
karmamda yazan tarifem. anlamadım ulu daha ne kadar zorlamalıyım dili, anlamı ve algıyı.. şair olmak istemiyorum, zorla itme beni bu yola..
kuruyemiş alacağı zaman hep karışık alır. sadece antep fıstığı aldığı görülmemiştir.
her şeyi normaldir. standartları aşmayan adamdır. standartların aşağısında da kalmayandır aynı zamanda.
nokia'dan şaşmaz. mesaj yazarken sorun yaşamamak için tuşlu telefon kullanır 2013 yılında.
bir dönem bir başka sözlükte kullandığım rumuzdur efenim.
takdir görmese de geneli örnek alınacak adamlardır..
(bkz: sami abi)
romantizm deyince aklına mum ışığı gelen insan çeşidi.
google maps'a girince önce kendi evini bulur ve mutlu olur.
hayatı memur gibi yaşayan adama düz adam denir.
düz adamın açılımı. vasıfsız işçi demektir.
memurlar, her gün traş olur her gün belli bir saatte uyur, hem düzdür hem de mal.
(bkz: telefon alacaksan nokia dan şaşma diyen adam)
-üniversiteyi 4 yılda bitirir.
-kpss gibi sınavlara önem verir
-2. dil olarak sadece ingilizceyi öğrenir.
-kız istemeye giderken şeker ve çikolata alır
-bulutlara bakınca '' hava da tam yağmur havası'' der.
-simitin yanında çay içer.

hepimiz düz adamlarız aslında...
ıspanağın yanında yoğurt yer.
yanlış anlaşılmış adamdır. kendisi hem mal görünür hem salak ama içinde çözemediği bir kaç sorundan dolayı basit konuşan ,anlaşılmayı 2. plana atmış adamdır.
an itibari ile uludağ sözlüğün bana yakıştırdığı isimdir.
uludağsözlük şimdiden nedense bana böyle bir isim yakıştırmış . ne ettiysem .
nefret ettiğim yakıştırmalardan biri. karmamın yanında bu aptal şey yazınca uyuz oluyorum. nihilist olmak istiyorum ben !
düğünde çeyrek altın takar.
tek hayali bahçeli bir ev, karısı ve çocukları olan adamdır.
Düşündüğü gibi yaşayan değil, yaşadığı gibi düşünen adamdır.
nihilist iyiydi bi edası bi havası vardı. düz adam diye karma mı olur oynamıyorum banane hülogggggg diye feryat ettiren karma puanıdır.
1 haftada indiğim karma. ne hızlı eksiliyorlar ya. evet.
güncel Önemli Başlıklar