bugün

Vajina ♥

Beybi!
dünya sevilir mi len manyakmısın sen ?

yok olup gideceğini bile bile ?
dünyayı sevmek için bir neden.
Metal müzik. iron Maiden.
cumartesi ve pazar. Ek olarak bayram tatilleri.
içindeki insanlar.
bir gün bu diyardan göçecek olmak.
Sevilmek, sevmek , keşfetmek , duygular düşünceler uzar gider çok şey var. Ergen gibi “yha bn intihar edcm de isde bilmiom.s “ ne lan bu tavırlar nerenin salağısınız asosyal ibneler? Bu kadar karamsar olmayı nasıl beceriyorsunuz sizden yüzlerce kat kötü durumda olup fakat umutlu olan insanlar var. internet çağı çok ilginç bir çağ silkecek herkesi herhalde. Sözlük hariç başka bi sosyal medya kullanmıyorum , buraya da arada işte . Gidin hayatınızı yaşayın , bir şeyler keşfedin. Ben çok iyi yaptığımdan değil fakat entryler e göre bayağı umutsuz insanlar var .
Eşim. Ama eşim yok işte şu an sorun o.
öyle şeyleri sevin ki onlar da sizi sonsuz sevsinler .

dünya sizi sevemez hele sonsuza kadar hiç sevemez . onunda bir ömrü var .

onuda hızla kısaltıyoruz .
Dünyada küçücük bir noktasın o kadar küçük ve seninle birlikte milyarlarca aynı noktadan var. Ama ailen için sevenlerin için birtanesin.
şöyle bir inceledim de çoğunun böyle bir sebebi yok, demek ki sahiden dünya dedikleri bomboş bir yer. ve benim de sevmek için en azından şuanlık bir nedenim yok.
Çünkü seviyorum...dünyayı değil ama.
Çünkü yaşadıkça bir umut veriyor. Merak uyandırıyor.
adana
kebap olan.
Bir şeyler hissedilebiliyor iyisi ya da kötüsü bunun ötesine geçebilecek bir şey yok.
Geçen gün finalden çıktım,iyi geçmişti sınavım. O an dünya tozpembeydi,sanki bir klip çekimindeymişim gibi hissettim.kulağimda son ses müzik şarkıya eşlik ederek yürümek çok güzel bir şey. O an dünyayı seviyordum.
Hiç kuşkusuz "anne".
en büyük nedenim annem hala hayatta.
Hayatı dünyayı sevmek için neden çok sürekli yenilikleri farklılıkları keşfetme arzusu bile her şeye değer.
içinde sevdiklerim var.
umut, sevgi, aşk, gezmek, yemek, uyumak, gülmek. hepsi insani şeyler tabi ama dünya olmasa bunlarda olmazdı.
kokular (çocuğumun kokusu, sokağa çıkınca birbirine karışan çiçek kokuları)
tatlar
yağmurda yürümek
uzanıp kahve içip film seyretmek
yumuşacık, minik bir eli turmak
çikolata
aşık olmak
onun sana gülümsemesi
kuşlar, ağaçlar, nineler
renkler
insanların hayal gücü ile yarattıkları zibilyon şey; kitaplar, filmler, resimler, giysiler, takılar.
yüzlerce yazabilirim, su damlasını syretmek bile başlıbaşına bir şey, hatta bazen hasta olmak bile, sonrasında lan sağlıklıyken hayat ne güzelmiş, üstümden yük kalktı dedirtiyor.
sizin için de şu iyi bir neden olabilir;
genç olmak. genç olmak geri alınamayacak muhteşem bir şey, tadını çıkarın, sapıtmadan.
Elon Musk'ın yaşadığı gezegen olması. Dünyayı sevmek için tek başına yeterli bir neden bu. I love you Elon Musk.
ismimizi de deniz kıyısından uzağa yazdım; Dalgalar silemesin diye. Bak:
https://twitter.com/04_se...status/994614432176263168

Türkiye'ye geleceğin günü sabırsızlıkla bekliyorum. Ve sana bir sürü kalp kalp kalp gönderiyorum. See you
Sevdiklerin hala yaşıyor..