bugün

En zalim millet çekil gözlü milletlerdir..
En pis millet ise Hindu, Bangladesh o taraflar.
hindistan'ı bilmiyorum ama bharat olabilir.
Hindular ne olabilir belki..
Fransızlardır
Sömürge
Soykırım
iftira
Adamlarda ne ararsanız var.
Belçika'da Flamanca yayın yapan devlet radyo ve televizyonu VRT'nin birinci kanalında "De Pappenheimers" adlı bilgi yarışmasına katılan, bağımsızlık yanlısı Yeni Flaman ittifakı (N-VA) partisinin Başkan Yardımcısı ve Flaman Parlamentosu Başkanı Jan Peter Peumans (59), doğru cevabı bildiği halde "Yahudilere bir şey söyleyecek cesareti olmadığı için" Türklere hakaret etmeyi tercih etti.

Yarışmada ünlü Fransız düşünür Voltaire'in, "Dünya yüzündeki en iğrenç halk" olarak hangi milleti tanımladığı sorusunda "Türkler" şıkkını tercih eden Peumans'la sunucu Tom Lenaerts ve diğer yarışmacı olan Yönetmen Jan Eelen arasında şu diyalog yaşandı:

'DOĞRU CEVABI BiLiYORDUM AMA...'

Lenaerts: "Türkler cevabını verdiniz ama doğrusu Yahudiler idi. Bunu gerçekten biliyor muydunuz?"

Peumans: "Gerçekten biliyordum ama Yahudiler hakkında yeni bir şey söyleyecek cesaretim yok. Çok hassas insanlar. Bir zamanlar onların sözde liberalizmi hakkında bir şeyler söyledim ama çok çektim. Bu nedenle.."

Eelen: "Fakat Türkler hakkında söylemek meğer sorun değilmiş"
ortadoğuyu, hindistanı, çini al, kaldır. dünyadaki temizlik ortalaması fırlar.
pakistanlılar, hindistanlılar, çinlilerin bir kısmı.
Genelleme yapmak pek doğru olmasada , Hintlilerin kültüründen gelen bazı şeylerin onların pis olduğu anlamına geliyor.
Mesela Hindistan’da dükkanların önüne bir Tanrı biblosu , heykelciği konur ki ; birisi gelip dükkanın önünde işiyip, sıçmasın diye. Bu da bizi önyargıdan uzak, eleştirel bir yaklaşımda bulunmamıza sebebiyet verebiliyor.
Pislikten sadece dış unsurlar gelmiyor aklıma içi, ruhu pis olarak değerlendirirsek son zamanlarda takip ettiğim gündemden yola çıkarak Türkiye cumhuriyeti içinde yaşayanları diyebilirim.

Şimdi bir çoğunuz salak saçma bir milliyetçilik sevdasına kapılıp eksilersiniz ama sizin gibiler yüzünden bu ülke pislikle doldu bunu da demeden geçemeyeceğim.
Avrupalılar bi taraflarını yıkamıyolarya hani, bizde de adam umumi tuvalete giriyo 2 saat sonra çıkıyo ellerini sabunlamadığı gibi o ellerle yüzünü yıkıyo ve saçını düzeltiyo.
avrupalılar cok temiz sanki.
onlar sıçtıktan sonra götünü yıkamıyor amk. püff iyy..
Şöyle bir düşündüğümde aslında Türklerin de listede olabileceği sonucuna varıyorum.
Şüphesiz türklerdir.
hintliler ve cingeneler. çingeneler'de zaten hint kokenlidir. hindistan'dan butun dunya'ya goc etmis pisliklerdir.
veba hastaligi da hidistan'dan dunya'ya yayilmistir.
hidistan'da bir tarikat fareyi kutsal sayar. fare dolu tapinakta belli yerlere icinde sut dolu kaplar koyarlar. fare gelip bu sutten icer.
daha sonra tapınaktakiler bu sute ekmek banip yer. n.g. de izlemistim iyyy.
biz de dahil neredeyse ortadoğu'nun %85'i ne insanlıktan ne medeniyetten ne temizlikten ne de görgüden nasibi almamış.
Afganlar.
Malezyalilar, hintliler ve araplar.
Temizlik imandan gelirde ondan böyle

selam ve çöpçüler kralı ile.
çinliler.

bizzat çinlilerle etkilesim kurmustuk burda.

》tuvalette giydikleri terlikle banyoya giriyorlar. daha dogrusu ayni terlikle evin icinde dolasiyorlar.

zaten her türdenn hayvani yemeleriyle meshurlar. o konuya girmiyorum bile.
mide kaldırmayacak olaylar bütününü düşünürsek araplardır.
içi dışı pislik.
Brezilyalılar ve hintliler.
Tartışmasız araplardır. Açık ara önde götürürler yarışı. Çıktığı her yerde bir pisliği vardır, sokakları desen bok götürene kadar pisletirler.
Araplar canim.
Bizzat tanıdım hepsi les gibi.
araplar ya da hintililer falan.
buraları beğenmeyen titiz, narin, hafif ruhlu yazar kardeşlerimizin hindistan veya çin'i görmelerini temenni ederim.

hindistan'dır efenim.