bugün

çoğu zaman ben.
söyleyen kişiyle orantılı olan adamdır. insanları gerekli, gereksiz olarak nitelelndirmek gibi gereksiz ve saçma bir davranış örneğidir.
(bkz: hüseyin çelik)
Mevlana'nın bir sözüyle tasvir ettiği adamdır.
"Suskunluğum korkumdan değil asaletimdendir
Her lafa verecek cavabım var ama
Bir lafa bakarım LAF MI DiYE
Bir de söyleyene bakarım ADAM MI DiYE..."
(bkz: hayri hiçler)
dünyanın en gereksiz adamı zaten ölmüştür . o kadar gereksizdir ki yaşamasının bi anlamı olmadıgı için terfi etmiştir diger tarafa. bu gereksiz adamlar milyonlarca yıl sonra ırak petrolü olarak kaldıkları yerden gereksizliklerine dewam edebilirler.bu entry de pek gerekli sayılmaz hani.
(bkz: reha muhtar)
(bkz: anketör)
(bkz: üstüme gelmeyin)
playback yapan popcudur.
(bkz: nihat doğan)
en gereksiz kadınlar için ise ;

(bkz: dünyanın en gereksiz kadını)
(bkz: mehmet ali erbil)
kenan evren ama nihat doğan'ı da unutmamak ve unutturmamak lazım.
bir umut sarıkaya karikatür dizisidir.saçmasapan bir insandır kendisi.Telefonuna üst üste mesaj gelsin mutlu olsun diye telefonunu kapalı tutar.
(bkz: medyum memis)
(bkz: sahin k)
Globellesen su dunyada, Adamligi buyuk kitlelerce mercek Altina alinip, sorgulanmis dunyaca taninan bir kisidir.

Alemin Bu kisi hakkindaki gorusu, " adam olmadigi " yonundedir. Ve bu goruse, yedi cihanin yuksek mutabakatiyla varilmistir.

Bence yukaridaki tanima uyan kisi lost un sawyer'i, yani, Josh Holloway'tir.
bir adet camları ve müzik sistemi sonuna kadar açık şahin * * marka arabaya doluşmuş beş adet insan grubundan herhangi birisi.
tanıdıklarından birisi askere giderken, türk bayrağını pelerin gibi sırtına takan adamdır.
dünyayı kurtaran adamın oğlu.
ajdar anık . Ne olduğu bile belli olmayan uzaydan geldiği üzerine ciddi şüphelerim olan şahsiyet.
umut sarıkaya'nın bu hafta ki çiziminden dolayı kendim olduğumdan şüphelendiğim adam. gerçi tertemiz bir kültablası içinde bir sürü bozuk bulup da sevinmeyen yoktur herhalde. * *
(bkz: süheyl uygur)
(bkz: behzat uygur)
bir türlü aşkı yaşayamayan adamdır. bundan daha gereksizi düşünülebilir mi ?
(bkz: ismail türüt)
msn nickine "beni çekemeyen anten taksın zuhaha" yazabilecek potansiyeli olan insandır.

sniper ile indirilmesi gerekir.