bugün

karadenizin ibrahim tatlısesi lakaplı sanatçıdır kendileri. 10 tane kaset çıkardıktan sonra şöhret olmayı başarmıştır. milliyetçi takılır bu ağa. içki kullanmadığı için içkili yerlerde çalışmamak gibi bir ideali vardır.

hakkında kız kaçırmış ve kızın aile ferdleri tarafından öldüresiye dövüldüğü iddiası vardır.
terleyip gömlek değiştiren terleyip gömlek değiştiren ve terleyip gömlek değiştiren bir şarkıcı türkücü playboy karışımı insandır..
mehmet ali erbil'in sunduğu çarkıfelek yarışmasında bir diğer yarışmacı olan aysel gürel'i yatağa itip üstüne çıkan mehmet ali'nin peşinden, onların üzerilerine atlıyarak aysel gürel'in 2 kaburgasının çatlamasına vesile olmuş lazoli.
bilgisayar fanı takılması gereken insan.bir insan bu kadar terler mi yahu.*
canlı yayında tartıştığı zekeriya beyaz için : "Hacca gideceğim ve şeytan taşlar gibi Zekeriya Beyaz'ı taşlayacağım" diyen karadenizli türkücü.
cuma akşamları kanal 7'de yayınlanan "fıkralarla türkiye" isimli programı sunan laz türkücü.
"tarabya da bizim uşaklar, etiler de yumuşaklar" atasözünün yaratıcısı olan şahıs. komik şarkıları vardır.
elinden mendil düşmeyen tiroid bezi fazla çalışan türkücü.
zekeriya beyaz la girdiği tartışmalarla akıllarda kalan dini bütün karadenizli şarkıcılarımızdan biri
Vakti zamanında Rizeden bi kızı kaçırmaya kalkışan(Bu kızın Mesut Yılmaz'ın yeğeni olduğu söyleniyordu) ve daha sonra başarısız olup kızın ailesi tarafından bacağından vurulan tiroid bezi. şarkıcılık da yapar...
ibrahim tatlıses'in deniz gormus versiyonu.
hayatında yaptıgı yapabilecegi en iyi albümü piryoz 1 olan sanatçıdır.*
hayatında yaptıgı yapabilecegi en iyi 2. albumu piryoz 2 olan sanatcidir.
deli gibi terleyen oynak türkücü,sadece türkü söylemesi gereken kesinlikle konuşmaması lazımdır.çünkü gerçekten akıl almaz fikirleri vardır
(#2262277)
çarkıflekte aysel gürelin üstüne düştüğü gibi, seda sayanın programında da seda bacımızın üstüne düşmüştür. sosyete kızı suzan yat kollarıma uzan elalemden bize ne yavrum var ise rızan gibi sözleri bulunan bir adet de 45liği vardır. bu suzan kızımız da sallamıyorsam serdar ortaçın karabiberim klibindeki zeytinli kızdır.
(bkz: tarabya da uşaklar etiler de yumuşaklar)
aralarında şevki yılmaz , necmettin erbakan , mesut yılmaz ,recep tayyip erdoğan , sedat peker inde bulunduğu kişilere türkü bestelemiş, fanatik trabzonspor lu türkücü.
şarkılarındaki besteler %90, sözler %60 oranında aynı olan şarkıcıdır. şarkılarının tamamına yakını saçma sapan olmakla beraber 4-5 tane süper kaliteli eseride vardır.
dizi çekimlerinde herkesin ortasında çatır çatır osurup sonrada nasıl yaptım dercesine güldüğü söylenen kişi.
yaptığı bir şarkıda, hrant dink'in ölümüne gönderme yapıp yapmaması ile gündeme gelen trürkücü.
youtube'daki video ise trajikomik...
basın mensuplarına açıklama yaparken, oruçlu ağzıyla bir güzel kıvırmış azmettiricidir.

bu ülkedeki hassas dengelerin üzerine üç kuruş için oyun oynamaktan çekinmeyen bir kendini bilmezdir.
kendi yazdığı değil ozan arif'in yazdığı şiiri okumuştur.
Şevki Yılmaz için uyarladığı türküde, kendisinden islamın mareşali şeklinde söz etmiş türkücüdür.
''ben karadeniz üzerinde oynanan şerefsizlikleri anlattım severek de okudum'' demiş insan. bu mudur milliyetçilik bu mudur vatan millet sevgisi diye sormak istediğim insan. Yok bana ailem vatanını milletini seveceksen önce onun içinde yaşayan tüm insanları ayrım yapmadan seveceksin diye öğretmişti yıllar önce. Ben bunu doğru kabul ederek büyüdüm yanlış mı öğretildi tüm bildiklerim yanlış mıydı? Bir insanın ölümüne sırf ermeni olduğu için sevinmek onu öldürenlere methiyeler düzmekse vatan millet sevgisi ben yeteri kadar sevmiyormuşum vatanımı bunu öğretti bana.