bugün

(bkz: ruh karımı verin bana)

ruh eşini arayan insanların isyan etmesine sebep olabilir.
Ya simdi, ya sonra ama kesin bir yerde.
Varsa nerdedir ?
uyanık yazılımcıların gelecek ay "ruheşi yazılım programı" adı altında yapacakları lansmanın habercisidir.
hadi inşallah tır.
biraz daha bulamazsam kendisini, ruhlar alemine karışınca bulcam gibi.
Yoktur. Olsaydı șimdiye kadar Beni bulurdu.
benzerlik kastediliyorsa hiçte güzel bişey değildir. senin aynınla nasıl anlaşacaksın.
anlaşma, birbirinin eksiklerini tamamlayan karakterler arasında olur.
misal, sen baskın olmayı seviyorsun o da seviyor. al sana kapışma.
dini olarak da gerçektir.

zariyat- 49: Her şeyden de çift çift yarattık ki, düşünüp öğüt alasınız.
vardı efenim zamanında. aptallık ettik.
Benim ruh eşim varsa kesin ünlü olmuştur bana bakmaz artık.
Ailem bana zor katlanıyor. ikinci bir ben olayında %100 tımarhaneye yatırılırlar.
Fakat insanın ruh eşini aramadığı gerçeği de var. insan yıllar içinde bilinçaltında oluşan karşı cins profilini istiyor. Hayallerini yıkmak istemem ama bu konuda ruh muh yok yani.
Vardır elbet
Eğer bunu okuyorsa
Tez yanıma gele
Başıma düşe..
Ben buldum çok sukur ki. O benim tarifsiz sevgiyle sevdiğim aşık olduğum eşim. iyiki karsilasmisim iyiki tanimisim. Onunla sevmek ne demek sevilmek ne demek aşk ne demek dolu dolu öğrendim yasadım ve yaşıyorum. Her insan bulamaz ruh eşini bulan da kıymet bilsin.
Bulamadığım ruh eşinin ta amk.

Gerçi ruh eşim olduğu için aynı şeyi o da bana söylüyordur.

Küfür yok beyler, küfür yok.
insan beyninde hep kurguladığı gibi eş çıkacak sanıyor bekliyor onu bunu beğenmiyor da beğenmiyor iş işten geçince de nasipte neyse o olur canım lafları dönüyor...

Ruh eşim beni bilmiyor hala umarım ruh eşim olduğuna zamanı gelince inandırabilirim
Yalandır. Benim birden çok var bence. Evet.
Benimki adını söyleyemediğim saçma sapan bir ülkede yaşıyordur kesin.
Günümüz dünyasında bütün maneviyatların yalan olduğu gibi bu da kocaman bir yalandır.
nerdesin be orospu çocuğu d: