bugün

fatih terim sayesinde kazanılan başarıdır.

edit: başlık üzerime kalmıştır.
tek önemli noktası, ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir takımın kupada bulunmamasıdır.
GAZLA ÇALIŞAN BiR TAKIMIN DÜNYA KUPASINDA OLMAMASIDIR.
ne zaman ne yapacağı belli olmayan son avrupa şampiyonası 3. sünün olmamasıdır .
Teşekkürler Terim !
turnuva kadrolu süpriz takımından olmuştur.

oysa ne güzel heyecan ile maçlarımızı bekleyecek, ulan bu turu da geçelim g.afrika'ya gideriz geyikleri yapacak, her firmanın bu malzemeyi kullanmak istemesiyle reklamlardan kusacak ve en önemlisi turnuvanın 1.si 2.si bizi daha çok ilgilendirecekti.

şimdi güney afrika'da olmak vardı anasını satayım...
3. dünya ülkeleri kendi aralarında bir kupa düzenlesin kampanyasını başlatmama neden olmuştur. ilk turda eşleşecek dandik bir takım bulduk mu gerisi çorap söküğü gibi gelir. bronz'dan kupamızı kaldırırız.
başka mecralara akma sebebidir, maalesef.
Bizim acimizdan buyuk bir kayiptir. ama gruplarda hic sasirtmadi beni milli takim. guzelce dagittik puanlari. 6 yilda bir turnuvalara kaliyoruz, iyi mi boyle? zaten sorun burda basliyor, ''oraya gidememek''. bi gidebilsek bir seyler oluyor burasi kesin. simdi 2 sene daha bekle. yine ayni konular,mevzular. yok o cagrildi milli takima bu niye cagrilmadi. olan benim milletime oluyor. biz niye milli takimimizi her 2 senede bir yazin izleyemiyoruz? bunun cevabini kim verecek bana. cok super takimiz ya, arda'lar, tuncay'lar, nihat'lar. bu super kadro boyle bi grupta sadece 15 puan alabildi arkadas. adi sani okunmayan bosna'ya gecildik abicim. aklim almiyor, birinci ispanya'dan 15 puan fark yedik. cok degil, daha 1.5 sene once avrupa 3.su milli takimin bugun dustugu durum icler acisi. dunya kupasina gidemeyen takimlar, play-off maclari nedeniyle liglere verilen arada hazirlik maclari yapiyor, bizim takim yatista.boyle federasyonun icine edeyim ben. en iyisini getirmeyi vaad etmisti sayin ozgener. nerde getiriyor? oltayla deniz kenarinda hoca mi ariyor? geciniz. sahi neyi konusuyoruz abi biz? daha hocamiz yok degil mi...
elalem iki gun sonra parti yapip gonlunce takimlarini desteklerken bizim halen youtubeden ilhan mansizin senegale, semihin hirvatistana attigi golu seyretmemiz durumudur.
üzücüdür.
televizyon satışlarını ve dünya kupası heyecanını en azından bizim için düşürmüştür.
her dört senede bir yaşanan hadisedir.
hasret kaldik ve en kötüsüde alıştık.
fark yememesi için iyi oldu gibi. fas bile iyi takım olmuş, dünya devlerine kafa tutacak kadroları var. bizimse sadece söyüncü ile Çalhanoğlu var. zamanında nasıl yarı final hayali kuruldu hayret ediyorum.