bugün

işkenceye uğrayan insanın türk olmasından dolayı kimse umursamayacaktır şuan ülkücülere atıp tutan orospu çocuklarının sessiz kalacağı olaydır.
faceden face e dolaşan iç acıtıcı görüntüler içeren çocuktur.
Nasıl bir dünyadır nasıl bir insanlıktır nasıl bir hayvanlıktır insan denen tür bu barbarlıkla dünyada yaşamayı bile haketmiyor.
Yarısına gelemeden kapattığım videoyu. Kanım donuyor. Nasıl bir nefrettir bu.
arap ve müslüm değilse boşverin değmez.

kodumun arap kralına ülkece yas ilan etmek kolay.
Tek kaş berkin kadar ilgi görmeyip kahraman ilan edilmeyecektir.
Öldürüldükten sonra da üstüne işenilen çocuktur. Bu merhametsiz çinlileri diri diri yakacaksın.
Fareyi köpeği yiyen soysuzlardan ne beklersin kank bozuk şerefsiz pislikler.
bu uygurlar orada kendileri kaşınıyorlar, koskoca çin devletini karşısına almış, hayır o sincan uygur bölgesinin yarısı da çinli yani devlet mevlet kuramaz onlar.
nefretinizle boğulun orospu çocukları.

allah rahmet eylesin çocuğa da. kimse kusura bakmasın ama bizim sahip çıkmamamız nedeni ile öldürüldü bu çocuk.
iyi ki çabuk öldü. cidden insan dayanamıyor.
Nasıl bir vicdan lan bu. Nasıl bir insanlık. Ne oluyor lan bu dünyaya.
ulan gözlerim doldu be orospu evlatları. dünyada nefretin ne dini, ne ırkı olduğunu gösteren bi videodur bu. yemin ederim elim ayağım titredi şunu seyrederken. nasıl bi nefrettir, nasıl bi insanlıktan çıkmışlıktır bu anlayamıyorum. ama nefretin nasıl yayıldığını da bu sayede öğrenmiş oluyorum. nasıl mı onlar o çocuğa bunları yaptığı için ben de şimdi onlara ölesiye bi nefret duyuyorum ve bu sayede ben de böyle bi insan olma yolunda ilerliyorum. sonumuz hayrolsun...
bu nasıl dünya, bu nasıl devir.
"neredesin başkan ?"

sahip çıksana suriye'ye sahip çıktığın gibi.
insan denen yaratığın nasıl dA pis bir şey olduğunu gösteren video.

avrupalısı, amerikalısı, asyalısı fark etmiyor. öylesine vahşi ki mantıkla bile açıklayamazsın...

bu arada herhangi bir arap'a bir şey oldu mu bi tarafını yırtan piç kurusu siyasilerimiz uygurlara ve türkmenlere yapılan bunun gibi binlerce katliama ağzını açmıyor...

merhametin dinciliği olmaz. böyle bir videoda bile siyasi tepki geliyor ya aklımıza bizim açımızdan buna sebep olanlar utansın. çocuğada ay yazık der geçeriz. unutmamız 1 gün.

videoyu 15 saniyeden fazla izlemek zor. izlemediyseniz izlemeyin...
ben artık böyle bir dünyada yaşamak istemiyorum etrafta insan sıfatıyla dolaşan bir sürü varlık var inanamıyorum insan insana bunu nasıl yapabilir aklım almıyor. hele de bunları yapanların çocuk denecek yaşta olmaları çok korkunç. bu yaştaki çocuk bile bunları yapabilecek hali geldiyse biz insanlıktan ümidimizi kesmeliyiz. biz geleceğin anne babaları olacak insanlarız ama ben tüm samimiyetimle söylüyorum ki dünya böyle vahşi böyle iğrenç bir yer halini almışken ben çocuk dünyaya getirmek istemiyorum. her yerde sapkınlık, tecavüz, işkence bu nasıl bir dünya her gün gep genç tertemiz insanlar öldürülüyor ama kimse rahat koltuğundan bi yerlerini kaldırıpta olaya müdahale etme gereği duymuyor şaşılacak şey.
Berkin gibi bin tanesi ölsün de bu çocuklardan bir tanesi ölmesindir.
Neden hep ezilen masum ezen de vicdansız oluyor. Masallara özgümü iyilerin kazanması . Bu videoyu izledikten sonra tekrar anladmki insanlık öleli uzun zaman olmuş artık insanlar da insan görünümlü kalpsiz yaratıklar olmuş.
arap olmadığı için bizimkilerin yine umrunda olmayacak, yine yok yere gitmiş başka bir can.
valla tiksindim bu dünyadan da, insanından da...
Türkiyede asimilasyona uğruyoruz, demokratik haklarımız elimizden alınıyor, ifade özgürlüğü vesaire havlayan pkklıların 1 hafta süre ile yaşamalarını istediğim çin politikalarından sadece birisi. Sonra bakalım diyebileceklermi türkiyede asimilasyon var diye.
ben bu çinlilerin ta anasının mına koyim orospuçocukları bunlar insansa biz insan değiliz. bunlara ses çıkarmayan devletlerin örgütlerin namına sokim bu ne lan bu neee!!!?
Çinlileri siktikten sonra onların bunu kabullenememesi sonucu yaptığı piçlikler, kısaca anamı sikin demektir.
Paris de öldürülmediği için gündem olmamıştır.
Işidden daha kötüsü varmıdır diye düşündüm.
Işte budur.
Iskenceyi yapanlar Çinli mi işkenceye ugrayan uygur türkü mü bilemem belki yalan bi haberdir. Ama kim olursa olsun bu bir zulümdür. Artık böyle şeylere sessiz kalmak istemiyorum.

Allah belalarını versin.