bugün

yaptırırken çok keyifli hissetiren, sonrasında krem sürme derdi olmasa daha da keyifli olacak kusursuz ötesi bir sanattır. özellikle anlamlı olan şeyler taşıdığında vücudunda.
dayak yenileceği zaman * kullanılar klasik replik. biraz ağlamaklı söylenirse dayaktan kurtulunabilir.
(#8807293)
vücuda yapılan bir zulümdür, bir eziyettir.
allah'ın yarattığı tertemiz bedene isyankar bir müdaheledir. özgür doğan ve lekesiz olan insanoğlunu adice damgalamaktır. vücudunu fişlemek, ona mühür vurarak sıradanlaştırmak, bayağılaştırmaktır.
bilinçaltında vucudunun tek hakimi olduğunu düşünen insanların kalıcı şekillenmeleridir. anlamlı ve ustaca yapılırsa mükemmel ötesidir. yapılacak olandır.
(#8972306/bayram hoshtempo)
vücudumda bi tane bulunan bi kac tane daha yaptırmak istediğim ancak gerek cok pahalı oluşu gerekte herkese guvenemedıgım için bi süredir beklemede olduğum şey. *
insan bünyesine göre acı derecesi değişkendir, tek seansta bitsin umuduyla gittiğiniz bir salonda ara versek sonra devam etsek diye bir istekte bulunulması muhtemeldir. yaz aylarında güneş ışığı sebebiyle yaptırılmamalıdır.
eski çağlardaki yamyam kabilelerinde şamanların yaptığı, şimdilerde ise modern anlayış olarak algılanan gerici eylemleme.
yillardir istedigim sey. fakat burada sorun igneye fobimle ortaya cikiyor. tam kendimi dovme yaptirmaya hazir hissediyorum hop o fobi tekrar ortaya cikiyor.
Sert buğday çeşitinin kaynatılarak kurutulduktan sonra belirli tekniklerle dövülerek kabuğunun ayrılmasıyla elde edilen bir üründür.Yarma olarak da adlandırılır.
verilmesi gereken iyi bir karardır.
şöyle kollarımı kaplayanlarından bir tane yaptırmak istediğim sanat.
hakkında bir çok söylenti bulunan * * vücut sanatıdır.
http://www.tat-too.com/
ilk önce karar ver.eğer bundan 10 yıl sonrasında da ben bundan sıkılmam diyorsan ve eminsen kimseyi dinleme yaptır.ama emin değilsen milletinde gazına gelip yaptırma.sonuçta o senin vücunda kalıcak senin damgan olucak.kendin karar vermelisin.
madem karar verdin ben yaptırıcam diyorsun git istediğin dövmeciyle konuş bi.aklında hiç soru işareti kalmasın yani.klasik bir soru vardır bide.acıyor mu?
açıkçası dayanılmıcak bir acı yok.sadece kemiğinin üzerinde bir yere yaptırıyorsan eh biraz sızlıyor.
dövmeyi yaptırdıktan 24 saat içinde yıkanmak yok.başka bi derdi tasası da yok zaten.işte bu kadar
aslında uzun zaman önce nefret ettiğim fakat şekilleri gördükten sonra ve bir arkadaşımın kaslı kolları üzerinde gördükten sonra sıcak baktığım eylemdir. şöyle fenamı olur sol kaburga kemiğinden başlayıp omza kadar uzanan güzel bir dövme. şeklini şimdi bulamadım ama güzel bir şekil iyi gider herhalde.
yaptırsan pişman olacağın, yaptırmadan bunu anlamayacağın çizim.
http://www2.dha.com.tr/fotogaleri.asp?kat=9173&page_number=1
kayıp zamanların süslü izleri, bedenlere yeni anlamlar yükleme sanatıdır.
eğer kalıcı dövme yaptırılmak isteniyorsa, önce geçici yaptırılıp isteğin heves olup olmadığı anlaşılmalıdır ki genelde geçici bir dövme yaptırdıktan sonra heves olduğu anlaşılır.
acı verici. uzun sürecek bir şey yaptıracaksanız anestezi kremlerini deneyin.
şu sıralar yaptırmaya karar verip ne yaptırcağıma karar veremediğim olay.
acı sorunsalı.

acıtır, illaki acır. ama bölge bölge değişir, kolun iç tarafları özellikle, deri inceldikçe acı artar.
omurga, bilek, kaburga gibi kemigin yuzeye yakin oldugu yerler inanilmaz acir. hatta aglatir adami yapilis esnasinda.
renklendirme aşamasında dört adet iğne derinize girer çıkar,önce acır sonra uyuşursunuz,ardından yine acır.
kolumun iç kısmına yaptırdıgım bir dövmem vardır ki;acısını bir ben,bir de yine ben bilirim.
güncel Önemli Başlıklar