bugün

ilk iki entry yi okuyorum okuyorum, bir daha okuyorum.. ciddiler mi diye.
ama bir şey diyemiyorum, gerçekten!
vıdı vıdı vıdı vıdı.
inş cnm yaa.
cidden gerizekalısın bir şey derdimde şimdi gece gece uğraşamam.
ğöğüsüne, kasığına falan yaptırıyosa bakış açısı der geçerim, ama eşiyle birbirlerinin isimlerini parmaklarına yazdıranlardan ne istiyonuz anasını satıyım.
zavallı abazanın siktir yediği kızdır. Anlat çocuum. Ne yaptı sana o tanrıçalar? Üzüldün mü sen?
Bu çok ağır bir genelleme olsada küçük bir yerde haklılık payı var vücudun mahrem kısımlarına yapılan dövme oraya dikkati çekmek için yapıldığı için davetiye çıkarır hayır öyle değil diyen salağa yatıyordur. Birde bu tarz dövmeler yapanın namus anlayışı farklı olabilir.
benden size tio;

başlık sahibinin profiline girin. ilk iki sayfayı yüzeysel olarak inceleyin. sonra "namus" kavramının kimlerin ağzına pelesenk olduğuna kendiniz kanaat getirin. göreceksiniz ki; bu kişi ironinin sancak taşıyanıdır.

malum zata karşı kolektif bir tepki gösterilirse şayet, aklı başında bir insan olduğunu varsayarak üslubunu düzelteceğini umuyorum. *

benden size ikinci tio;

bu yaşıma gelip, öğrendiğim ve bizatihi tanık olduğum birşey varsa, o da sürekli seksten bahsedip, bu konuda başarılı olduğunu her fırsatta dillendirenlerin inanın bu hususta yetersiz olduklarıdır. dile vurulan uçkur bismarck, özünde olan uçkur taka.. ver gazı yanlasın. üçten ikiye çekmek ne kelime, altıdan bire çekiyor pufuduk.

gün yüzüyle gördüğü amiyane tabirle am sayısı bir elin parmağını geçmeyecen ve bunların üçünün paralı asker olduğu kişi tarafından yazılmış, hiçbir dayanağı olmayan, tamamen temellerini kendi zırvalarına göre oturttuğu sözde sıçmık. velhasıl; dövme ile namus kavramını bağdaştıran insan ya bonzai içmiştir, ya da aklından zoru vardır.
Dövme derken kafanda ne canlandırıyorsun sen acaba. Böyle mal mal beyanlar için maaşlı mısınız çok merak ediyorum. Namus tanımınız ve namussuzluk etiketleriniz girsin bi yerlerinize.
azıcık kaslı falan olsam, bi de biraz param olsa, avrupa da çok sağlam dövme yapıyorlar, orda yatırırdım. ama ben çok şişman, asosyal, kısa boylu, arkadaşımın dükkanının önünde durup karı kız kesen bir yazar olduğum için, ve dövmeleri çok tatlı, çok hoş olan kızlara asla ulaşamayacağımı bildiğim için, onların namusu da beni çok ilgilendirdiği için böyle bir başlık açtım ve uzun uzun yazdım. he a.m.k gazetesi vardı bi ara noldu kalktı mı, hala satiliyo mu?