bugün

rahiminin iç duvarına dövme yaptırmadıktan sonra sorun yok. zaten oraya yaptırsa anca giren çıkanlar görür onu.

edit: olum ben de diyorum bu entry neden eksileniyor, her @2 olduğumuzda caps mi alalım anasını satayım @1 kaçmasın diye?
vücudunu renklendirmek isteyen kızdır. 1 dövmeli, 1 dövmesiz kız tanıyanların katılacağı yampirik önermedir.
dövmeleri çentik niyetine mi yaptırıyorlar diye soru ile karşılanması gereken hüküm cümlesi.
dövme yaptıran kızın bekaret kavramını şeyine takmaması ile alakalıdır. marjinal birinde bekaret gibi bir kavramı korumayı beklemek zaten yanlış olurdu.
yanlış, çok gereksiz aptalca bir düşünce.
bu tespit sıçmığından mantıksal olarak vardığımız sonuç "dövme yaptırmayan kız bakiredir" gibi bir şey oluyor.

(bkz: epic fail)
yanlış bir önermedir. bizzat yanlışlığını kanıtlamış dostlarım mevcuttur.
(bkz: dövmeli yazar)
(bkz: dövülmeli yazar)
tanıdığım bütün sabriler uçabiliyor. uçabilen her sabriyi de tanıyorum.
bu durumda bütün sabriler bir güvercindir.

ayrıca, tıp çok gelişti, bi dene;
(bkz: beyin nakli)
tamamen saçmalama bir tespittir. bakalım doğru mu önerme; arkadaşın annesi bakire değil doğal olarak ve dövmesi olmadığını sayıyoruz demek ki neymiş bu önerme sadece saçmalamadan ibaretmiş.
bu şunun gibi bir önerme oldu güzel kardeşim;
kızlar sıçan bir varlıktır, kızlar güzel kokar o zaman bok güzel kokar.
öyleyse dövme yaptıran erkeklerin ne olduğu merak konusudur.
çapkın bir dövmeci sözü.
aynı zamanda nefes alan kızda bakire değildir, yemek yiyen kız da.
sağınA Soluna götüne başına döğme yaptıran kızdır. geçici olanları neysede kalıcı olanlar tam cehennemliktir.
dövmeli kız vardır döğme değildir, yar. sadece dövmesi olan kızı ilgilendirir o dövme.
Guzel kizdir. Candir. Seviyoruz ailecek.
kız özelliğini kaybetecek ve bu özelliğin içine sıçacak kızıdr.
görsel
yolludur. evlenilmeyecek kız sınıfına girer.
erkek kardeşi sözlükte yazardır.

habire sallar buradan kadına kıza.
ne güzel kızdır.
yaptıramayanlara dert olmuştur.
Dövme yaptırmayan kızdan farklı değildir.