bugün

Dr.oetker marka olanlarda malzeme az da olsa lezzetlidir.
Superfresh markasınınki tabanı kalındır ama lezzeti fena değildir.
hayat kurtaran, hem lezzetli hem ucuza da bulunabilecek, hazır olma süreci kısa yiyecektir.
2 tane ile anca doyuran pizzadır. Fiyatları idealdir.
Çift taraflı pizzadır. Alltaki pizzanın malzemesi üsttekinin altına yapısarak bu durum gerçekleşir. Bunların jelatinleride bir gariptir, kolay kolay açılmaz.
Fiyatları ideal olan, yoklukta gayet de iyi giden pizzadır. Sürekli elinin altında böyle bir hazır yemek olması da güzel bir duygudur bir bekâr evi sakini için.
Fiyatları ideal olan, yoklukta gayet de iyi giden pizzadır. Sürekli elinin altında böyle bir hazır yemek olması da güzel bir duygudur bir bekâr evi sakini için.
üstüne ek malzeme koyarak daha da güzelleştirebileceğiniz pizzadır.
onu ısıtana kadar 15 dakikada evde yapmayı tercih ettiğim pizzadır.
5 fincan un
1 yumurta
1 fincan yoğurt
3 kaşık sıvıyağ
1 paket kabartma tozu
1 çay kaşığı tuz
hamuru yoğurduktan sonra tavaya yayıp üzerine suda eritilmiş salça sürülür malzemeler koyulup üzeri kapatılarak kısık ateşte pişirilir. afiyet olsun...
aha buda resmi bizzat kendim yaptım.
görsel
üniversite öğrencisinin vazgeçilmez yemeği.

genellikle bim den alınır.
genelde tanesi 1,05 ile 1,20 türk lirasına gelir. toptan 5 liraya satılır bazı işletmelerde * fazladan fazladan alıp tanesini 2,50 liradan satar.
zehirlenmeme sebep olan fabrikasyon üründür. Türk mutfağına kapitalist bir hakarettir.
bim den alınır. ve hayat kurtarır.
bimden alınır, yanına inci patates kızartılır, yanına iki buz gibi bira açılır.
mola bitti keyif sürüyor.
fena tadı olmayan, ucuz şeylerdir. Bir taneyle doymayı beklemeyin ancak, paketi yediğimde oldu benim.
asağı yukarı her markette rastlanılan, yapımı için fırına ihtiyaç duyan gıda maddesidir.
k.y. yenebilitesi zayıftır ancak yapacak bir şey yoksa alınmalıdır.
bimde satılanı sadece hamurdur. dış görünüşü pizzadır. o para ile başka şeyler almak daha mantıklı olur.
Lezizdir , yanına bide cola açtıldımı tadından yenmez .
Dr. Oetker'den daha kalitelisi var mı merak ettiğim dondurulmuş pizza deneyimleyenler varsa aydınlatsın.
a101'deki tercih edilendir..
gercekten harikadir..
fiyatına göre güzeldir. ancak öğrenci evinde davul fırında pişiriliyorsa üstü alüminyum folyo ile örtülmelidir. aksi taktirde üstü kurur güzel olmaz.