bugün

banyoya duş almaya girerken o salaş, kirli, pis imaj karizmatik gelir hep insana fakat duştan sonra saçlar kabarır yüz beyazlar tipten hayır gelemez. işte bu duruma verilen örnektir.
öyleyse hiç yıkanmamasını yeğleyeceğimiz insan modelidir. * *
- ımmmfshh uuuwww. harikasın erkan! karizmatik erkeğim benim. uçurdun resmen...
+ ehe ehe, güzeldi ha? bi duş alıp geliyorum hemen.
- çabuk gel, brad'im benim.
........
- çabuk çıktım dimi?
+ aaayyyh! bu ne be? sen de kimsin?
- yavrum ne diyorsun sen? delirdin mi?
+ ay nooldu sana erkan? off yaa, seninle mi seviştim ben? of yaaa... gidiyorum ben!
- hacı şakir, sktin belamı...
duşa david beckham gibi girip şahin k gibi çıkmaktan biraz farklıdır. zira bu durum sonrasındaki benzetme angelina jolie tarafından şöyle olacaktır;
(bkz: brad in göğüs kılları badana fırçası gibidir)
bahsedilen duş eyleminin kurşunsuz benzin ile yapıldığına inandıran söylem.
muhtemelen üzerinde "fight club" yazan sabunla vücudun heryerini köpürtüp, üzerinde kavgalardan kalan, karizmatik duran kir ve kan lekelerininden arınan brad pitt'tir. dövüşlerdeki adı "ferhat" olup göçertmesiyle tanınır.
(bkz: tyler durden/37)
(bkz: ağlamaya brad gibi başlayıp ferdi gibi bitirmek)
(bkz: pitt stop)
karizma açısından büyük bir tehlike! bu tehlike içinde olanların ömür boyu duş almamasını tavsiye ediyoruz. evet.
banyoya girmeden önce kendini bi b.k sanan erkeğin, banyodaki boy aynasının azizliği ile gerçeği farkedip duştan çıktığında artık kendini bilmesi olayıdır.
ferhat güzel olarak çıkmaktan bin kat daha iyi olan eylemdir. temizlik imandan gelir.
duşta sabuna basıp kayarak düşen ve suratını dağıtan adamın durumudur.
duşa angelina jolie gibi girip yıldız tilbe gibi çıkan kızla acilen başgöz edilmesi gereken erkektir.
o zaman niye yıkanıyorsun ulan gerizekalı demek gerekir böyle durumlarda.
David Lynch çeker bunun filmini.
ferhat güzel gibi çıkmaktan daha iyidir.
duş tekniğiyle yapılan estetik ameliyatların henüz tam gelişmemesi ve hayal kırıklığı yaratması sonucu 2071 yılında böyle bir ameliyat hatası yaşanmıştır şeklindeki gelecekteki haber.
ağır yüz pudrası, suda çözünen boya ve dandik fön ile takılan bir erkeğin* duştan çıktıktan sonra girdiği moddur. Kaynar suyu durduramayıp ciyak ciyak bağırarak ve bilahare yanık izleriyle de aynı dönüşümün gerçekleşme ihtimali vardır elbet.
Bir de, günün sinir stesi üzerine çökmüş, şehrin tozu toprağı üzerine kalıp gibi oturmuş bir halde duşa girip bomba gibi çıkmak vardır ki, onun yeri de ayrıdır. Hele bir de saçları uzunsa, bünye kendine aynada bakıp şekilden şekle sokmaya doyamaz ki ne doyamaz. işte bu adamların yaşayamayacağı duygudur vesselam.
+ self improvement is masturbation
- hadi aşkım koş banyo yapta gel, anlaşılan cenabetsin
+ Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem.
a) özüne dönmektir.

b) banyonun sese yankı veren etkisinde kalıp türkü söyleyerek tarzını değiştirmeye karar vermektir.

c) jöle bitmiştir.

d) kız gaydir. *
duşa brad pitt gibi girip ferhat güzel gibi çıkmaktan onbin kat iyidir. Sen yat-kalk şükret haline!
(bkz: duşa beyonce gibi girip leyla zana gibi çıkmak)
(bkz: dünyaya bir daha gelsem sevgilim)*
ya ferhat güzel gibi çıksaydı daha mı iyi olurdu aamına koyayım diyerek görüş belirttiğim abukluktur.