bugün

bazen kazanmaktan çok kaybederler... 2 gece önce yaşadığım hadise.

malafat kuzeyi göstermiş olacak ki,

yengelerinizden biriyle buluştuk, dedim bu akşam bendesin bırakmam. ya yok mok dedi, dedim uzatma lan bin arabaya. götürdüm bizim otele, dedim ismet herzamanki odamı hazırla oğlum, kapıyı açtım içeri girdim tak... birinci dakikadan hücum...

önce bi kapıda olmazlandı, bir ketenpere, arkadan künde hafif bi tırpan hoooop, yengen yataktaaa.

tamam be hayvan dedi, parçala bu gece beni, ama dur dedi önce bi duş alayım.
bekle dedi gitti.

dedim sikerim babanın düşmanlarını seni mi bekleyecem.

aradım ismeti, dedim bizim paralı asker alev lobide mi? aynen abi dedi, kargola yukarı oğlum, hazırol vaziyetteyim bekliyorum dedim.

emrin olur abi dedi. yengen yıkanırken ben bizim alevi standart tarifeden bi bafiledim,
alev düznefes, yokuşta bayılan kamyon gibi yığıldı karı...

banyodan çıktı, bi geldi... ben hala 4000 devirdeyim... dedi vermiyorum o zaman.

dedim tren kaçtı güzelim hadi ikile...

bekle dedi gitti ben beklemedim o da vermedi gülüm, hadise bu.
Kadın gibi kadındır. Anal sever büyük ihtimalle bu yüzden iyice temizlenir.
görsel
Kaçınılmaz son...
(bkz: vurdum tekmeyi girdim komutanın odasına)
O nasıl hayal gücü amk.

Temiz kadındır.
Her kadın olması gereken kadındır.

Lütfen dujsuz sevişmeyelim, sevişenlere de mani olalım, hiç olmadı bir dak lavaboya gidiyorum deyip kasıklarımızı, ganital uzuvlarımızı, pipinizi testisinizi sabunla bir yıkayıp da kurulayalım,

Sevişme aralarında da bir su yüzü görelim de refresh olalım.

Hikayede anlatıldığı gibi tabi ayda yılda bir denk gelinmişse böyle dramlar yaşanabilir oysa bir duj max 5 dakkadır. Demek diğer bacı ile beş dakkada güm... Ve Saçları yıkamaya da gerek yoktur.

Düzenli Sevişen insanlar bu konuları aşmıştır, ama denk geldi başka da imkan yok kaçırmayalım bulduk hemen basalım ekolü için durum biraz daha karmaşık.

Hijyeninden emin olunan mis gibi kadındır allahımıza bin şükür.
inşallah duş jeli muzludur.
lookin, is that you?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar