bugün

optimizm düşüncedir.

malum tipin aldığı oksijen bile ayıptır barış adına.
şöyle doğu ve güneydoğu toptan yerle bir olsa, insanlar ölse ve biz acısını hissetmesek. o ölenler besledikleri teröristler gibi toprağın en alt katmanında köpeklerle beraber yaşasa. ulan bitirdiniz beni bitirdiniz. yemin ediyorum bitirdiniz.

yazar notu: provakatör, faşist falan diyen çıkar arada şimdi. hepiniz aynı bokun lacivertisiniz arkadaş. barışmış. barışınızı s.keyim sizin. sizinle barış türk milletine gerçekten hakarettir. kardeş falan da değiliz arkadaş sizle. olmayacağız da. bu kadar basit mi lan bu kardeşlik muhabbeti? senin ekmek verdiğin o. çocukları dağda canımdan çok sevdiğim insanı şehit etsin sonra karşıma geçip köpek gibi dilen. yok arkadaş. o kadar basit değil senin bu isteğin. köpek gibi yaşıyorsun, köpek gibi de öleceksin.

muş'ta kaldım bir süre. şunu gördüm ben. gündüz komşun olan adam gece peşmerge oluyor. sen kimi kandırıyorsun ey köpek? barışmış. hay s.keyim barışınızı.
gereksiz bi öneridir. zira bu ülkede düşünce özgürlüğü vardır ve düşüncelerini özgürce söylemiştir.

eğer biji apo diyen herkesin götüne odunu sokacaksak, bu kadınıda istifa ettiririz. aksi halde boşa kasmayın.
bunu isteyenler, dileyenler sanki hayatlarında hiç hata yapmıyorlar da, hiç pot kırmıyorlar da veya nerede ne söyleceklerini, nerede nasıl davramnacaklarını çok iyi biliyorlar da...

siz çok mükemmelsiniz a.q.