bugün

bir kez yapmıştım elim kanlar içerisinde kalmıştı. daha da yapmam.
Genelde duvarın kazandığı kavga tipi.
az önce attım. şişti biraz.
çok vurdum 1 kez elim kırıldı bir kere daha vursam kemikler kaynamıyacakmış sinirle olan birşey ne artistlik nede öylesine yapılan birşey .
gerizekalı insan hareketi. gerizekalı olduğum zamanlardan biliyorum çünkü. üniversite bir miydi iki miydi neydi ortalama 15 gün çok emek sarf ederek yaptığım ödevin tesliminin son günü son saatte teslim alacak olan hocayı arabasıyla çıkarken görünce sinirlerime hakim olamayarak bulunduğum yerdeki demir kısımlara ve duvara yumruklar atarak elimin üstünü parçalamışlığım var. he noldu elimden kan aka aka okula girdim başka bir hoca gördü, peçete, yara bandı falan buldu, asıl hocayı aradı ödevi teslim aldı. bu durumda duvara yumruk atmak falan gerizekalılık değil de nedir ?
Düzgün vurursanız kırık olmaz fakat parmak eklemleriniz b*oku yiyebilir. %100 confirmed by me
ben attım öfke dinmiyor sadece şekli kalıyor o kadar.
Düzgün vurun lan şu duvara. 9 yıllık duvar yumruklayıcısıyım hiçbir şey olmadı.
küfürle senkronize atıldığında çok daha karizması olur.
bazen yapmamak için kendimi sıktığım eylem. yapsam öfkem hafifleyecek mi onu da hiç bilmiyorum.
Düzgün açı ile vurulduğunda kırık yada acıya sebep olmaz.
"niye ki" diyerek kesinlikle gerçekleştiren kişiye sorulması gereken apaçi eylem
Genellikle lise ergeni Hareketidir. Ertesi güne elini sarar da gelir kızlar başına toplanır falan. Bunun ekmeğini yiyen çok arkadaşım var. Vay ibneler.
Sinirle yapılan pişmanlık duyulan hadise.
Yapmayın. Abi ve kırtasiyeci tavsiyesi.
gaza değil sinire gelirsiniz, gözünüz kararır. önünüze her an çıkabilecek ya da o an el altında bulunan bir duvara tepkinizdir. ama buna sebep duvarla olan ilişkiniz değildir; hatta o ana kadar duvarın sizden sizin duvardan haberiniz bile yoktur.
ama husumet duvarla olmasa da duvara yansıtılır olay.
işin sonunda el kıranları tanıyorum ben, duyunca insan çok gülüyor ama.

p.s: bu bir dışarıdan gözlemdir, önüne gelen duvarı görmeyip kafasını çarpan gözlemciye lütfen kızmayın, kırılmayın.
neredeyse 13 yaşımdan 17 yaşıma kadar, babamdan sırf ona vurmaya kıyamadığım için dayak yedikten sonra sinirimi atma şeklim.
sinir anında yapılıp rahatlansa bile devamı daha büyük sancılıdır..

sinir anında göz döner duvara yumruk atılır çevreniz fellik fellik sağlıkçı kaynadığı için elinizi sargıya alırlar* eve giderken anne azarlamasın diye sargı çıkartılır eve gidilince anne eli görür:
-evladım eline noldu?
+bilmem nolmuş ki?*
-e morarmış..
+aa çarpıysam demek ki bi yere, ya sıcak mı oldu açsanıza camı..
yemedi ama üzerine de durmadı iyiki..
(bkz: bana yırmıh atma)
o sinirle yaptığın,elin acısa bile hissedemeyeceğin durumdur.
anlık bir öfkeyle, elinde iki tane ciddi ve biri ameliyatlık kırıkla sonuçlanabilecek durum. şu an elim kırık oturuyorum ve durduk yere başıma büyük iş aldım aklıma sıçayım. yapmayın sakın.
Yumruk atan kişinin duvardan yandım anam gibi bişey beklemesidir.
dizilere özenip saçma sapan hareketler yapan ergen davranışıdır.
boksör kırığına sebep olur. çeneye yumruk atmak kadar eğlenceli değildir. çatırdayan kemiklerin sesi size ait olmadığı zaman farklı bir huzur kaplıyor çünkü içinizi, dağılan lifler adeta ruhunuzda yanan bir ateşi harlarcasına saçılıyor kemiklerin arasından.
mantığını çözemediğim mallık. her zaman bunu artistlik olarak algılayacağım.
1 ay alçı ile gezmekle sonuçlanabilecek artistik hareketlerden biri.