bugün

ben gibi bişi herhalde..
(bkz: http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs070.ash2/36847_1416206777333_1597506650_975017_6456858_n.jpg)
(bkz: sürekli gülümsüyor efendim durduramıyoruz)
Durduk yere ağlamakla kardeştir bunlar. ikiside öylesine gelir öylesine gider.**
blutut kulaklığı ile telefon görüşmesi yaparken gülümsemiştir.
basligi gorunce gulmustur.
ne tatlı bi insandır. ne güzel bi şey işte.
Herşeyden mutlu olmasını iyi öğrenmiş veya kendini mutlu olmayı öğrendiğine kabullendirmek istemiş , yada istem dışı . Bol seçenek barındıran bir gülümseme işte *
aklina guzel bir ani geldiginden dolayi gulumsemektedir.
son zamanlarda illetim olan, olmayası durumdur. (bkz: deliriyo muyum ne)
günde 10 kez bu şekilde insanla karşılaşsak ne stres kalır ne bişey. hayatta pozitif insanlar daima lazım.
her günü acı olan dünyada ne gülümsemesi.
aklına gelen anılara, kişilere, aptallıklara vs. gülümsemiştir. hoştur evet; fakat çevreden biri görüp de noldu, neye gülüyorsun diyene kadardır. çünkü çoğu zaman anlatamayacağınız abuk subuk bir şeye gülüyorsunuzdur.
Tanıdıksa "ne tatlı yaa" tanımadıksa "ne salak durduk yere gülüyo" tepkisini beraberinde getirir
birden aklına eski arkadaşının espiri gelip lan ne piç adamdı be diye düşünen insan.
küçük şeylerden bile mutlu olmayı öğrenmiştir ve mutluluğunu dış etkenlerin bozmasına set çekmiştir. bünyemde bunlardan bir tane bulunmaktadır.
Delidir(!).
Benim o dedirtir. Genelde bir yere bakıp aslında hayal kuran ve aklına binbir türlü şey getiren insandır, gelecekle ilgili hayaller kurar çoğu zaman. Yalnızken iyide otobüste falan milletin içindeysen kötü oluyor, herkes deli muamelesi yapıyor pek tabi.
Düşünüyordur.
Anılarla başı derttedir.
Benim lan o. Gerizekalı damgası yersiniz genelde.
Aklim aktif olarak gülmem icin surekli komik anıları hatırlatır.
Genellikle sinirleri ve psikolojisi yıpranmış insandir.
5 sene önce dersin ortasında ansızın gülmeye başladım.kendimi tutamayınca dışarı çıktım, sakinleşmek için.daha sonra Sınıfa döndüm.öğrenciler de Bayağı şaşırmıştı.bir sebep yoktu.öyle ansızın oldu bitti.
o anı yakalarsanız çok güzel bir fotoğraf olur.
Aklına yaptığı mallıklar geliyordur.