bugün

(bkz: azından mı öpmüş)
romantizm dalgalarında surf yapan dostlarımdan özür dileyerek söylüyorum; çoğu zaman bir basamaktan daha fazlası değildir.
ilk kez öpüşüyorsanız; nirvana'ya ulaştığınızı falan sanarsınız.
(bkz: bademcik ameliyatı)
gereksiz bir eylemdir. dudağın dudağı öpmesi saçmadır.
Aşkı memnu gibi eylemdir.

önce dudak dudağa,
sonra dudak yanağa,
daha sonra dudak kulağa,
en son hepsi kulağa.
(bkz: azından mı öpmüş)
kafaları yana eğilerek yapılması şartıyla başarılı olan öpüşmedir dudaklar, içiçe değil altlı üstlü olmalıdır.

(bkz: alt dudak üst dudak ilişkisi)
(bkz: öpücük hastalığı)
(bkz: uludağ sözlük ilköğretim klonundan başlıklar)
sözlük sayesinde öğrendiğim öpüşme biçimidir. bugünden sonra sevgilimin götünü ve elmacık kemiğini öpmeyi bırakıyorum arkadaş.
duyduğuma göre; hayvani içgüdülerden dolayı sevişmek veya sex yapmak tamamen bi' ihtiyaç.
şimdi iki kişi yakınlaşır, bi erkek olur bi bağyan, şimdileri sormayın, at siken bile var.
neyse konumuza dönelim, şimdi bi çekim olur, bunlar birbirlerini ateşli bi şekilde öpmeye başlar.
bana dudak dudağa öpüşmek konusuna kadar anlat dediler.
dudak dudağa gülümsemekten daha güzel olmayan eylem.

'öpüşmek' çok doğal, ama 'gülümsemek'.
eğer bu ilkse nefes alış verişinizin çok çok hızlı olduğu andır.
shot... direk sizi alır götürür, o öpücükler... cennete.
öpüşmek dendiği zaman zaten dudak dudağa olduğu anlaşılır, yoksa benim bilmediğim iks iksedemi öpüşülüyo?

(bkz: ulu sayesinde yeni şeyler öğrenen yazar)
her iki taraf sigara kullanmıyorsa iyi bi öpüşme gerçekleşir.
başka nere nereye olacaktı dedirten söylemdir.
(bkz: ya ne olacağıdı)
başka türlü öp"üş"menin zaten olamayacağıdır. sonuçta iki kişi arasında aynı anda olmalı.
Lezbiyenlerin bacak aralarini birbirlerinin bacak aralarina sürtmesiyle oluşan durum.
Ben genelde dudaktan öptükten sonra öpüştüm derim. Kafan çok karlıymış yazar kardeş.
seks esnasında dudak dudağa öpüşmek seksten alınan zevki artırarak kadının daha mutlu olmasını sağlar . Bunu yapmadan evvel dişlerinizi fırçalayıp gargara yapınız. iyi sevişmeler.
(bkz: AĞZINDAN MI ÖPMÜŞ)
bir erkek tarafından dudağından güzelce öpülmüş bir kadın için o adamı unutmak zordur.

hele adamın ağzında öpüşür iken bir adet halls var ise tatlı tatlı gelir çiftler.