bugün

sevgiliyle yapılması yapmadan önce çok zor gelen, yaptıktan sonra ise sıkan eylemdir. duygusal bir andır dudakların birleşmesi ve o ıslaklığın hissedilmesi harikadır. dil uzvununda kullanılması önerilen yöntemlerdendir.
(bkz: french kiss)
(bkz: fransız opücüğü)
(bkz: french kiss)*
fransız öpücüğü ile karıştırmamak gerekir,
dudak duadağada adı üstünde dudaklar devrededir,
fransız öpücüğünde ise dil devrededir.
dudaktan dudağa öpüşmek; yanyana durunca bile hala anlam ifade etmekte zorlanan kelimeler kargaşası.

(bkz: ne diyo lan bu)
öpüşenler kız ise seyrine doyum olmayan görüntüdür.
(bkz: emperyalizme karşı omuz omuza) ***
dudak temassal öpüşme biçimidir.

bir de takıldığım bir mevzu var efendim. ne demek dudak dudağa öpüşmek. ne yani yanak yanağa öpüşmek de mi var. biz ona sakın yanaktan öpmek demiş olmayalım. yanlış bir tabirdir kesinlikle. öpüşmek desek de anlaşılabilinir. zira kişi bir diğer kişiyi yanağından öpüyorsa bu öpüşmek değil öpmek olur. fiil köklerine gelen "-ş" eki vardır ki bu ek bilindiği üzere işteş çatılı eylem yapar. nedir bu işteş çatı olayı? karşılıklılık ya da beraberlik anlamı katıyorsa ek fiile o zaman işteştir. şimdi öpüşmek belli ki işteş. karşılıklı yapılan bir şey vardır. oysaki öpmek işteş değil sadece yalın bir eylemdir. dolayısıyla zaten öpüşmek eyleminin gerçekleşmesi için ortamda birden fazla dudak olmalıdır.
(bkz: sadece öpüşmek)
en doğal öpüşme şeklidir. *
kısa süreliğine yok olmaktır...
tek ve yegane öpüşme şekilidir.
diğerleri öpüşme olarak kabul edilmemektedir sevdiceğin dudak ıslaklığını hissetmişler/tatmışlarca...

ve aşkın orjinal paylaşımı, sevginin kalp atışına tezahürüdür güzelliğin dudaklarının dudaklarınızdaki işgali.
(bkz: yiyişmek)
sevgiliyle yapılan ilk öpücük dadından yinmez.
ilk bulan kişinin sen büyü yapıyorsun diye hapse atıldığı eylemdir.
(bkz: kulaktan kulağa)
anlatım bozukluğunun daniskası. cümle içinde bile kullanası gelmiyor insanın.
yanaktan yanaga öpüşmenin bi' level üstü. bu arada arkadaş ne içtiyse aynısından istiyorum. eller havaya.
(bkz: azindan mi öpmüs)
(bkz: firat)*
belki de dudaktan dudağa hiç öpüşmemeliydik seninle,
dudaktan dudağa öpüşmekti
birbirimize bu kadar çok kapılıp gitmemiz...

belki de dudaktan dudağa hiç öpüşmemeliydik seninle,
dudaktan dudağa öpüşmekti
birbirimizden ayrılınca bu kadar çok üzülmemiz...
türk kızının ancak belli bi level dan sonra yapabildiği ailem görürse beni keser dediği küçükten beri pis , kaka olarak adlandırılan şeylerden biri.
(bkz: yok öle bişey)
"bir şafaktan bir şafağa
bir akşamdan bir akşama" *
french kiss bilmeyenlerin yaptıkları öpüşmedir.
ayakları yerden kesen şey.
seks ile beraber uyumak arası gibi bi şey. hem ikisi, hem hiçbiri.
alt dudak, üst dudak kavgası bile şeker.
tabi bu arada iyisinden bahsediyoruz.
her şeyin iyisi makbul nihayetinde.
güncel Önemli Başlıklar