bugün

dag başında askere kurşun sıkan ojesiz, gençligini daglarda magralarda insan dışı yaşayan, beyni özgür olacaksınız ezilmeyeceksiniz gibi zırvalarla doldurulmuş sözde halkların kardeşligi adı altında türk askeri öldürüp faşist ve gaddar sıfatı almayacak bir çağ dışı yaratık, diger tarafta bakımlı yıllardır götünüzü yırttıgınız çağdaş ve bakımlı olalım dediginiz bir kız ve bir üst sıradaki kadına inat onları destekleyen kişilere taş atan kızdır. yunan askerine çiçek veren nine yunan askerine ilk kurşunu atan adamın annesi belki, dagdan inip ojesini sürsün bizde insan gibi çiçek veririz dedirten açıklama ki dagdan inen bir topluluga insancıl davranılmıştı zaten. görmedik bilmiyoruz diyen varsa izmirli kızın attıgı taş gö.ünüze girsin. ( noktalı yeri ister z ister t olarak doldurabilirsiniz eksiden sonra.)
görüntüsü itibariyle gayrı ihtiyari çağrışım;
(bkz: yerim ben onu)
(bkz: yirim ben seni yirim)
Elleri dert görmesin efendim... Hala ojeye dona bakıp azan abazan insandan bin kat değerlidir...
ülkesini bölmeye çalışan kansızlara o an taş bulduğu için taş atan eline silah verilse karşısına çıkıp sıkabilecek olan kızdır. 15 yaşında polis arabası yakan karakola götürülürken de ağlayan soysuzlardan farkı nedir;

1) annesi yavrular gibi sokağa atmamıştır, sahip çıkıp eğitmiştir
2) harvard mezunu olmasa bile en azından aile denen kurumdan eğitim almıştır (sakın imkan yok safsatası yapmayın doğuda babamın şark görevi sebebiyle 3 sene kaldım camları keyif için kırılan bir okul gördüm)
3) don lastiği ve süse püse takık olan organizmalar bu madde de sizin için kafasına sarı/kırmızı/yeşil paçavralar bağlayıp, üzerinde köpek silüeti olan paçavralardan kıyafetler giyenler de kendi beyinlerince süslenmiş saymaktalar kendilerini.
muhtemelen sürü psikolojisi ile hareket etmiş ülke gerçeklerinden fersah fersah uzak ki zaten mümkünse yaklaşmasın dedirten bayandır.
milliyetçi kucaklarda büyütülüp , ırkçı kucaklarda okşanmıştır.nazi geçit törenlerinde çıldırasıya alkışlayan alman kızların izmir şubesidir.utançtır.
aklı fikri hür memleketi kurtarabilecek kapasitedeki genç olma durumudur..
Harbi vatan evladıdır.
yapılması gerekeni yapmıştır.
konvoy görmemişin önde gidenidir.
polis taşlayan pkk lı kızdan sonra yadırganmış kızdır eline sağlıktır.
nacizane sözlüğümde dtp gibi bir şeyin konvoy yapmasını kabullenmiş ama bir kızın oje sürmesini kabullenememiş yurdum insanının bizleri getirdiği yeri gösteren acı durum ne yazikki, pembe don lasitiğinin boynuna dolanmış izmir meydanında sallandırıldığını düşünemeden edemiyorum.
o konvoyu taşlaması elbette güzeldir. aferindir. lakin yarın öbürgün, orda burda, okulda cafede vs. herhangi bi siyaset muhabbeti açıldığında, "ben siyasetten hiç anlamam" diyip muhabbete katılmaktan kaçınan ve takım tutar gibi ideoloji savunan kızdır.
eline silah alıp suçsuz insanları katledenlere nazaran yüksek seciyeli bir kızdır. bu sebeple türk olma olasılığı kuvvetlidir.
izmire doluşmuş kürtlerden gına getirmiş kızdır. kimse faşist zırvası atmasın, kabul gördüğü ve karnını doyurduğu sofrayı pisleyene tahammülün güçlüğünü yaşamadan işkembeden atmak kolay. birebir yaşayıp da konuşana bakarım,işkembe-i kübradan atana değil.
fotoğrafta görüldüğü gibi tiky bir kızdır.sanırsam adı tikynur'dur*.
`http://www.taraf.com.tr/fotoraflar/haber4_9.jpg +`

edit:bunu eksileyen trolleri çok merak etmekteyim şahsen.
en azından polise taş atan dağdan inme ayılara oranla modern kıyafeti olan bir insan.
esas adı tikynur sosyeteoğluymuş*.
onurlu ve vatansever bir türk kızıdır.
Esas adları Haincan kırooğlu olanlara daşı ekleştirmiştir.
olay izmirde geçiyorsa gayet normal olan durumdur. kızı erkeği yok bu işin. çoluk-çocuk, yaşlı-genç, bürokrat-avukat, zengin-fakir, kodoman-düz adam herkesin yapması gereken eylemdir. yapın, yaptırındır.

(bkz: ellerin dert görmesin bacımmm)
ilk ve son kurşunu zamanında onurla atmayı bilen bir şehrin kızıdır. gavur,faşist,darbeci vs. hertürlü sıfata sahip olan şehrin insanıdır. o taş sadece terör örgütü yandaşlarına değil bütün ülkeyi bölmeye çalışanlara atılmıştır.

Not: otobüs durağı da eve yakınmış umarım yolda görürüm de bir helal olsun derim bu cesur kıza.
muhtemelen chp li kızdı , ancak yeni adresi muhtemelen hepar , mhp yada cgb olacaktır.
hopa'da akp otobüsünü taşlayan kişiler kadar faşist ve eşkıyadır.
cumhuriyet'in has kızıdır. yobazın, kürt faşosunun başını yarar.
(bkz: aha kafası yarıldı)
güncel Önemli Başlıklar