bugün

istemeyen taraf hatun kişisiyse eğer şaşırtacak olan sevgilidir.
aslında içten içe istiyordur, ama kendini böyle ifade etmiştir. dikkatli olunmalıdır vesselam.
blörf yapan sevgilidir. istemem yan cebime koy demek istiyordur. hediye istemeyen sevgilimi olur lan. yalandır o.
almazsan pis çıngar çıkartacak ve yıllarca bunu başına kakacak sevgilidir.
öpülesidir.

-doğum günümde hediye alma bana tatlım.
+tövbe tövbe noluyo lan?
-alma işte sevmem ben hediye falan. ne o öyle. diğer günlerden bi farkı yok ki.
+yahu bir sevgili bu kadar tatlı olur. dur bi öpeyim.
Yalandır, koskoca bir yalan, muhtemelen sevgilisinin parası olmadığı için böyle sahte bir söylem de bulunmuştur, o gün geldiğin de ise gerçekten hediye alınmadığını gördüğün de o erkek gözünden düşecek, her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.
aşkında samimi, koşulsuz sevgi bekleyen sevgilidir.
'ben istemezsem belki o da istemez' gibi bir düşencesi olabilecek sevgili.
helal olsundur. tabi samimi ve gerçekse.
bir çok insan tarafından istenmeyecek sevgilidir.

çünkü mesela ben hediye almayı çok severim. e karşıdaki ne hediye veremeden hediye beklemekte odunluktur yani.

benden hediye almanın o sıcacık mutluluğunu çalmasına izin veremem.
hediyeyi almamakla! asrın hatasını yapacak erkektir. kadın milleti lan bu. istemem yan cebime koy modundadır. fitil fitil getirir. ya da fitili direk eline verir sen gerekeni yaparsın.
inatla hediye verilmesi gereken kişidir.
al evlenn lan bununla resmen bak ne tatlı hediyede istemiyor işte.olsa da yesek hani.
suç işlemiş ya da ilişkilerinde hediyeleşmeleri kaldırmaya çalışan bir fukara, hiç olmadı yakında sevdiceğine tekmeyi basacak olan kişidir, başka da bir olasılık yoktur.
candır o can.
sonradan başka bir şey isteyecektir kesin
ayrılmak üzere olandır.
samimi değildir. kim kalkıp da "ben doom günümde hediye istemiom" der allah aşkına. daha doğrusu kim "bana hediye aaaal" diyebilir. bunlar dillendirilmemesi gereken şeyler. içinden geliyorsa alır, takılmamak lazım bu kadar.
Aslinda cok istiyor da, Biraz kibar gozukmesi icin oyle der.
Oyle bir sevgiliniz varsa eger; KESINIKLE ona hediye alin.
Kendisine koca bir yıl boyunca ufacık bir hediye bile alınmayan bu kişi, adet yerini bulsun diye alınan hediyeyi istemez. Bir yerde haklıdır da.
ne tür bi hediyeye maruz kalacağını bilmesiyle gerçekleştirdiği eylem olabilir.
Allah'ın bize verebileceği en büyük lütuftur. Öyle bir sevgiliye can kurban.
yok öyle bir şey.
En güzel hediye sevgi ve bağlılıktır. Çünkü yalnızca bunlar kalıcıdır.
hediye isteyen sevgili kadar gerizekalıdır.

bırak ya sevgilin içinden geldiği gibi alsın ya da almasın. konu edilmez böyle şeyler.