(bkz: elder scrolls) evreninde, kendi dilinde (bkz: ejderha dili).
üslup sorununa sahiptir.
(#36113579) musluman hoşgorusunu bize yine gostermiş amk islamcısıdır.
Hayır diyenlere "darbe destekçisi" diyen bir müfteri
(bkz: #36251400)

ilgili entry'de "muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur" diyen benim. Bana darbe destekçisi iftirasını atan kişi.
(bkz: bir şey anlatmaya çalışırken kaba etlerini kullanmak)
Ton balığı yediğim sıra ton balıklı sandviçle tesadüf olmuş yazar "afiyet olsun"u buraya bırakayım bağri.
Demokrasinin olduğunu bana orospu çocuğu kelimesini kullanarak anlatmaya çalışan yazar. Böyleleri ile kanun önünde hesaplaşmayı çok seviyorum. Belki evetçiyim diyip kurtulabilir. He tabi umrumda değil evetçi hayırcı olması problem şahsıma karşı edilen hakaret ve bu hakkım yasalarla koruma altındadır.
Yeni gelmiş boş beleş, yazdığı1 entry kendisinin yazdığı 99 entry kadar etmeyecek bir yazara aklınca laf sokmaya çalışmış onu da başaramamış ergen. Nickaltında da pek siklenmediği gözükuyor yazık valla kimin facesiyse

görsel
Son olarak soz yokken biz vardık koçum.
Overrated kelimesini her öğrenen sonradan görme gibi ota boka bin kere kullanan bir yazar daha.

ileride çeşitlilik sağlamak adına pumped-up puffed-up hyped-up gibi benzer anlamlıları kullan dostum, daha çok hava atarsın.
Şu onikinci nesiller gelse de onbirinci nesillerin kendi aralarında sen yokken biz vardık muhabbeti bitse.
http://m.uludagsozluk.com/e/36839060/ kanka are you şaka?
Bir yazar. Hadi eyv.
Tomografiye sok, Beyin çıkarsa gel vur beni.
Hem de sapanla.
Salak salak siyaset yorumları yapınca karşısındakini sinir ettiğini sanıyorsa büyük bir sıkıntısı olan kişidir. Ben sadece gülüp geçiyorum.
Herkese fetocu diyor. Melih gökçek ile takılıyor olabilir.
(#37236227) arkadaşları dışında özel mesaj almayan yazar. Kendisi sadece kendi zihniyetinden olan güruh ile sohbet ediyorsa zeka geriliği normaldir kendi zihniyetinden farklı olanlarla muhatap olmasın zaten onların söylediği lafları anlamaya beyninin kapasitesi yetmez. Neyse şey diyecektim kendisine şehitlerimiz için yazılmış bir marş kendini neden bu kadar çok rahatsız ediyor muamma. Sanırsam izmirlilerle falan arasında çok ayıp şeyler geçmiş ve izmir marşı olduğu için çekemiyor. Bu cahil daha kim için ve neden yazıldığını bile bilmiyordur. Şimdi bunu okuduktan sonra bana solcu diye sataşabilirsin fakat sonra anlarsın dersin ki o kadar sataştık ama chpli bile değilmiş dersin. Ben militanlığa ve provakatörlüğe hele hele körü körüne bir partinin militanlığını yaparken milli değerlerimizi hiç gibi gösterenlerin her zaman karşısımdayımdır bunu bilesin.
iyi parti nin kurulmasıyla beraber maaşı yatmaya başladı herhalde harıl harıl çalışıyor.