bugün

7. nesil taze. *
hoşgelmiş.
her zaman belirli bir çizgisi ve kalitesi olan takdir edilesi yazar.
(#9833494) yazısı cehaletini ortaya koymuş arkadaştır.
--spoiler--
aziz nesin türk düşmanıydı.
uğur mumucu türk düşmanıydı.
--spoiler--
bu iki kişi hakkında bilgi topla sonra ahmet altan'ın bulunduğu sıralara bu isimleri yaz.
zira ikisi de gerçek atatürkçülerdir.
(bkz: kemalizm e saldırmanın dayanılmaz hafifliği)

hiç bir kemalist adnan menderes ve türevleri(süleyman demirel,....) için türk dostu demez.
kısacası uydurma.
süheyl batum'u ergenekon'un bir numaralı adamı ilan eden yazar.
(#9869005)

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
daha dün 5. Nesil yazarlara laf edilirken 'bunu da mı görecektik' psikolojisine sokan 7. Nesil.

Roma ımparatorluğu, osmanlı ımparatorluğu... Bunlar elinde bulunan topraklardaki farklı unsurlara karşı adil olmaya çalışmış iki devlet. Bu ülkede osmanlı'dan kalma patrikaneler var daha ne diyeyim ben! Türk olmaktan utanmak değil bilakis bu şerefli milletin mensubu olmaktan büyük onur duyarım.
dağ yazarı, kötü yazar, 7.nesil.
şu an için sözlük yazarlarının çoğunun bela okuduğu yazar.
son yazısında haklılık payı vardır.
kendine küfür ettirmeyi seviyor galiba.
pkk'yı lanetleyeceğine hala t.c. bilmemne... diyen ırkçı yazar. barzani sözlüğe git, orada yaz.
bölücü...
liberal, özgürlükçü bir kardeşimiz sanırım. yazdıkları ve sözlükteki faşistleri kışkırtması takdir kazanmış yazar kişisi.
onu boşverin de, yazdığı pislik şeyin aldığı artılara bakınca durum hiç iyi değil.
atatürk düşmanı yunanlı.
(#12816222)
rus dostoyevski' yi tanımam etmem ama buradaki dostoyevski' yi iyi bilirim düşüncelerine sonuna kadar katıldığım. beyin olarak kapasitesi o kadar geniş olan bir insanki aciz bir şekilde onu eleştiren yazar müsvetlilerinin hepsinin anneleri ile tek tek ilgilenebilir. Bizim milletimiz hiçbir sosyal paylaşım ağına yada ortamına girmemesi gerektiğini sayesinde öğrenmiş olduğum bir yazar, cehaletini öğretiyor bize insanların... tabi ona cahil diyen insanların türklerdeki %50 ahmak kitlesini oluşturan önemli yapıtaşlarıdır.
aydın doğanı türk dostu diye nitelendiren, buralarda yazı felan yazmaya çalışan biri.
(bkz: pkk ve onun yandaşları orospu çocuğudur)
sonunun raskolnikov32 ninki gibi olacağı aşikar olan yazar. benim anlamadığım troll ve trolümsülerin ruslardan ne istediği. olm rahat bırakın lan rusları, zaten sözlük abazaları yeterince uğraşıyorlar onlarla.
provakatif kımıl zararlılarına son örnektir.
pkk yandaşı olabilecek troll!
%100 pkk yandaşı ve devlet düşmanı olan burada takılan ezilmesi gereken gereksiz insan tipi!
fişek gibi nesildaş. faşoları bayağı rahatsız etmiş anlaşılan.
Kürt katillerin işlediği cinayetlere kendince anlam yükleyip destek veren insan.

Merak ediyorum; birileri bir veya daha çok yakınını oldurse ve bunu da kutsal bir amaç uğruna yaptığını söylese, onlara da destek verir mi?

(bkz: Kürt ırkçısı)
pkk sempatizani yazar.*