bugün

Erecto nickli tip için getirilmesi gerekir. Destekleyin beni bir derdim var'dan yazın zalla mesaj atın biz ruh hastası olmak zorunda değiliz.
8 yıldır yazarların isteği ama zallın amacı neyse uygulamıyor. Ulan ekşinin tasarımını aynen kopyalamayı biliyonuz başlıklarını engelle butonunu koymak çok mu zor?
uludağ sözlüğü öldüren şey.

gelmediği her gün, her dakika da ölmeye devam edecek.

evet, akıllardaki "öneriyi"* biliyorum, siktirip gitmeye yakınım zaten; ama yıllarım geçmiş, iyi kötü eğlenmişim, güzel bir ortam görmek istiyorum.

bir sekmede açık sözlük. 15-20dkda bir gelip yeniliyorum. moronun tekinin açtığı 75 tane başlık. giriyorum entry yok. aa, meğer ben bu malı donuzlamışım. ama sözlüğe tecavüz ettiği dakikalara şahitlik etmek zorundayım.

bir internet sitesine ne kadar küfredilebilirse o kadar küfrettim sanırım bu siteye 2014ten beri.
Alkol tüketen beni sikemiyor diye başlık açmış malın biri mesela bunu görmek engellenmeli.
hastalıkla ilgili başlık açmak yasaklanmalı. Sözlüğe kafa dağıtmaya giriyoruz. Bunu yapan min son of a bitchler engellenmeli.
faşist bir karardır. fikrini beğenmediğin birini engelleyeceksen yallah facebook'a.
Derdim var'a yazdım, cevap olarak derdini zikiim resmi gönderdiler.
Ben şahsen derdim var'dan gönderdim mesajımı siz de gönderin derim dikkate alırlarmı bilmem ama en azından biz elimiz den geleni yapalım arkadaşlar. Dinlemezlerse de zaten sözlüğün neden çok popüler ve aktif olmamasının sebebi de ortaya çıkacaktır. Bütün yazarlar dan ricam olur sevgiler...
derdim vara abanalım arkadaşlar zall belki dinler sonunda.
Dimiii moderasyon duyun sesimizi noluur.
%100 desteklediğim olay, o herifi neden donuza alıyoruz ki o zaman ?
Başlık 2014 yılında açılmış.

Diyeceklerim bu kadar.
Desteklediğim olay.

Sözlükte donuzlamadığım 5-6 kişi kaldı muhtemelen.
Girdiğim 10 başlıktan 8’inde entry göremiyorum.
Hiç olmazsa bunu becerebilmesini diliyorum moderasyonun.

Edit: bdv ‘den talep bildirme olayı mantıklı gelebilirdi.
Tabi Moderasyonun kadın yazarlarla kankacılık oynayıp, onların isteklerini dakikalar içerisinde emir kabul etmekten, bunlarla ilgilenmeye fırsat bulabileceğine inancım olsaydı.
bu özelliği getirin. yapılan emek,hizmet,teknik bilgi ne kadar masraf olduysa ben ödücem.

not: ciddiyim. bu konularda yetkili kimse bana yazsın görüşelim.

yeterki bu orospu çocuklarından tam olarak kurtulayım.
Aynen aynen.
görsel
Açtığı ve upladığı başlıklar da görülmezse sözlüğün olunabilirliği artacaktır. Gerçi trollere pirim veren mallar oldukça bu işin sonu gelmez.
Tıklanıp da entrysi olmayan başlıklar görünce akla gelen düşünce.
Sırf milleti kızdırmak için zıt başlıklar açtıkları içindir

(bkz: eser yenerler in yakışıklılığını çekemeyen ezikler)
Sol framede ilk entrysi olmayan saçma sapan salak başlıklar görünmesiyle tekrardan hissedilen ihtiyaçtır.
mantıklı istek, öneri.
yıllardır söylediğimiz yönetime mesajlar attığımız ama sesimizi duyuramadığımız istektir. donuza eklenenlerin sol framede görünmesi yönetimin teknik olarak mümkün değil ayağına trollere verdiği desteğin göstergesidir. aslında iyi oluyor böyle mallar da varmış deyip haline şükrediyorsun

(bkz: sözlükteki ezikler/#32490931)

artık alıştım açıkçası gün boyu sözlükte takılmayınca pek siniriniz bozulmuyor.
Kesinlikle ama kesinlikle getirilmesi gerekendir. Şahsen ben dine hakaret eden başlıklardan sıkıldım. Herkes hemfikir ne de olsa getirin bu is huzur içinde çözülsün.
aklıma daha fazlasını getiren taleptir.

(bkz: çok aptal ve çirkinsin keşke ölsen)

şaka lan ölmesin kimse * ama başlıklarının görünmemesi güzel fikir düşünenin aklına sağlık.
şiddetle desteklediğim kampanya. malı donuzluyorsun ohh diyorsun ardından donuz başlığı pırt diye çıkıyor. ne anladım ben bu donuzdan.