bugün

Bi tane mal misafirlige gitmiş itce şeyler yazıyor böyle aptalca başlıklar gormemek için yapılmalıdır bu.
Zalldan beklenendir. Mobilde başlık kaldırma özelliği yok mobile yüklen sen.
Bunu yaparsa sözlükte hakaret olayı ortadan kalkar.
(bkz: bir yazarın başlıklarını görmemek)

eğer gerçekleşirse çok iyi bir gelişme olur.
saçma ve yanlış uygulama olacaktır.
ben de destekliyorum bunu. görünmesin efendim biz açılan saçma sapan başlıkları görmek zorunda değiliz. ( kimseyi donuza eklemedim) ama bu düşünceme katılmadığım anlamına gelmez.
artık olması gerekendir.
artık yapılması gerekendir.
donuza ekleyen malların başlıkları da donuza eklenen mallar tarafından görünmesin. kendiliğinden kısas işlesin.
Bir kaç gün önce moderatore ilettiğim sorun.
Yakında bununla ilgili çalışmalarının olacağını söylediler, Bekliyoruz.
Daha kaç farklı formatta açılacağını merak ettiğim ve desteklediğim görüş.

(bkz: donuzlanan kişinin açtığı başlıklar görünmesin)
(bkz: donuzlanan yazarın başlığı da gözükmesin)
(bkz: donuza eklenenlerin başlıkları görünmesin)
artık gelmesi gereken özelliktir. canı sıkılan başlık sıçıyor. ekşide bile getireceğini söyledi sözlüğün sahibi bizim ne yapmamız gerekiyor.
aydınlatıcı ve haklı bir öneridir. desteklenmelidir.
Trolleri korkutan durumdur. Aslında bu özellik gelince az küfür yiyecekleri için sevinmelidirler ama yönetim yıllardır yazarları oyalamaktadır.
başlıklarını engelle butonu acilen gelmelidir. YETER lan biz Mecbur muyuz manyakların FAntazilerini Başlık OLARAK görmeye.
Napalım kendimizi mi yakalım gelmesi için. Yıllardır söylüyoruz tık yok ayıp lan ekşide herifin teki tek başlıkla 1 günde Sözlüğün sahibinden cevap alarak halletti. Ekşi şöyle kötü demekle olmuyor adamlar en azından yazarların isteğini hemen yerine getiriyor.
Saçma sapan başlıklar gördükçe uplanması gereken başlık. ufacık bi buton için bunca yıl yalvartmanın alemi var mı ya. Sözlükteki yazılımcılara söyleyin hallettsinler.
Trollerin popi olmasını engelleyip boş teneke insanların tıngırdamalarını da bitirecek özelliktir.
Başlığı görünce direk açanı donuzlamak için giriyorum zaten donuzlamışım. Derhal düzeltilmesi gereken durumdur.
ulan burada donuz olsa ve hepsinizi donuzlamaya kalksan sol framede başlık göremezsin.

zall akıllı adam, öyle bişey yapacağına sözlüğü kapatıp gitsin daha iyi.

olmaz gençler çok kasmayın kendinizi.
yine kim hortlattı şu saçma başlığı? göremiyorum da.

zall'a sunulan bir öneridir.
daha başlıklarda imla işaretlerini kullanamıyoruz, özel işaretleri kullanamıyoruz, başlıklarını engelle gibi bi özelliğin gelmesi her halde bi 10 sene sürer amk.
Katıldığım ve desteklediğim öneridir.
şiddetle desteklediğim kampanya. malı donuzluyorsun ohh diyorsun ardından donuz başlığı pırt diye çıkıyor. ne anladım ben bu donuzdan.
aklıma daha fazlasını getiren taleptir.

(bkz: çok aptal ve çirkinsin keşke ölsen)

şaka lan ölmesin kimse * ama başlıklarının görünmemesi güzel fikir düşünenin aklına sağlık.