bugün

islami hacı-hoca kitlesine göre cevabı hayır olan sorunsaldır.
Lisedeyken din hocamızdan bunu duyduğumda çok şaşırmıştım. Bu yaşıma geldim hala da unutmadım.
Donu çıkararak çıplak banyo yapmanın günah olduğunu, bizi her zaman takip eden melekler olduğu için onlardan utanıp donumuzla banyo yapmamız gerektiğini söylemişti bize.

Şimdi eski anılarım canlanınca ben de şunu düşündüm. Melekler bizi sürekli takip ettiği için hiç çıplak kalmamalıysak nasıl sevişecez hocam? Bu hacı-hoca kitlesinin en değerli konularından biri nasıl sokmalıyız, kaç karı almalıyız olduğu için ben de bu sorunun cevabını merak ettim. Şimdi donu çıkarmadan sevişince nasıl yapalım yani detaylıca beni bir aydınlatın ey müminun..
fayanslar soğuk değilse neden olmasındır.
Peki tuvalette. Orada da gotumuzu acmadan mi sicacagiz?

Edit: tuvalete melekler girmiyor dendi. Ben de bahsi arttiriyorum.

Benim banyoyla tuvalet ayni yerde yani banyoya da melekler girmiyor o zaman. Sikinti kalmadi sorun cozuldu.
Meleklerde his yok ki şeklinde cevap verilmesi gerekir.
O vakit af buyrun wc'de nasıl olacak?
Şimdi de " yok efendim o mecburi" falan fistan şeklinde cevap verecekler...
Hadi işinize yahu..
çıplak gusul almanin fetvasi varken neyin kafası. artı çıplak sevişmek zorunda değilsin gir yorganın altına melek de az uzak dursun yani.
az sonra yapacağım sorun teşkil etmeyen durum. Allah çıplak banyo yaptık diye değil, haksızlık yaptık diye bizi cezalandırır.
Ben direkt duş perdesine sarınarak giriyoru. Günah sonuçta.

Kışlık montumu da giyerdim de çimmesi zor oluyor azıcık.

Yapılamaz terbiyesizliktir diye cevaplanması gereken sorudur.
kokunun kimlerden ve neden geldiği belli oldu.
donsuz banyo yapma konusunu pek bilmiyorum fakat imamın bize anlattığına göre kadınınla halvet olma esnasında

melekler ve allah size yüz çeviriyormuş.

sadece şeytan yüz çevirmiyormuş. onun bir duası mı varmış neymiş eğer o duayı okumazsan şeytan cinsel ilişkine ortak

oluyormuş.
Tuvalete nasıl melekler girmiyor abi sen sıç biz burdayız korkma mı diyorlar?
(bkz: bi rahat sevişemedik)

Şeytan nerden çıktı olum? Zikimizi bile rahat bırakmıyor şerefsiz.
Yorganın altında seviş.
sen istersen battaniyeyle gir nalet.
nasıl lan siz şimdi donla mı yıkanıyonuz?
olum git pis pis kalırsınız lan.
Abi yalniz simdi aklima geldi. Hadi yorgan altinda sevistin donla altina sictin falan. E abi sen o donu elbet cikaracaksin dimi. Nasil degistiriyorsunuz. Oglum bir don icin global sikinti cikti.
melekler, insanlar gibi şehveni hisler mi taşıyorlar... Meleklerde nefis mi varmış... Adem ile hava bile dünyaya geldikleri zaman çıplaklıklarından utanmışlar... demek ki cennette nefis yok!
Kollarinizi uzattığınızda 360 derece olarak bir engelle (duvar gibi, duş kabini gibi)dokunabiliyorsanız yapılabilir ancak evla olanı peştemal gibi bir şey kullanmak çünkü örtünmek haya için daha uygundur.

Hz.Musa aleyhisselam suya girdiğinde su avret mahallini örtmedikçe üstünü çıkarmazdı.
Beyinsiz yapılacağını kanıtlayan öncü din hocasıdır.
(bkz: beyin bedava)
Temizlik imandan gelir kafasını sanırım hocamız atlamış.
Şeytan mı? Ulan seks esnasında ne işi var yanımızda. Besmelesiz yemekte bizle beraber yediğini duydum ama sikişimize ortak olduğunu ilk defa duydum. Vay ibne.
eline fırsat geçince ortalığın am*na koyan dincinin derdine bak

kıçımı yıkarsam orucum bozulur mu

donsuz yıkanam mı

görümceme kaymam caizmidir.
olur mu lan montla banyo yapacaksın.
--spoiler--
donsuz banyo yapma konusunu pek bilmiyorum fakat imamın bize anlattığına göre kadınınla halvet olma esnasında

melekler ve allah size yüz çeviriyormuş.

sadece şeytan yüz çevirmiyormuş. onun bir duası mı varmış neymiş eğer o duayı okumazsan şeytan cinsel ilişkine ortak

oluyormuş.
--spoiler--

Ulan ben helalimle ilişkiye gireceğim bir de şeytan girecek. Ulan helalim lan o benim ne şeytanından bahsediyorsun?

(bkz: akıl)
(bkz: düşünmek)
(bkz: sorgulamak)
(bkz: muhakeme etmek)
(bkz: olmamak)
(bkz: allah akıl fikir vermek)
donla yıkandıktan sonra

8 yaşındaki imam nikahlı helaliyle halvete geçmek orucu bozar mı.
yapılır yapılır.
melekler izlermiş peeh, oldu olacak 2 de kese atsınlar amk.

sanki dini tüm ayrıntılarıyla yaşıyoruz tüm ibadetleri eksiksiz yapıyoruz, bi donsuz banyoya girmenin meşruluğu kaldı tartışacak.
güncel Önemli Başlıklar