bugün

(bkz: domateslere cihat hareketi başlatmak)
güzel bir dille konuşmak.
Şırınga ile üç kere üstüne,3 kere altına su enjekte edin. su bulamadıysanız toprağa sürtün.
kabe tavaf ettirilebilir. anadoluya gelen ilk matbaa makinesine yapıldığı gibi.
http://galeri.uludagsozluk.com/r/285228/
ilk önce hamam götürülüp 40 kere başından aşağı su dökmek kaydıyla sultan ahmet camii'nde kılınacak iki rekat namaz ve tevbe istiğfar etmek domatesi hak yolu domatesi haline getirecektir.
domates önce sultan ahmet cami sine sonra sırayla yakın illerdeki dini yerlere götürülerek hayran bırakılmalı, gerzi sırasında islam ile ilgili küçük anektodlar aralara serpiştirilip doğru yolu bulması sağlanmalıdır.
(bkz: kelime-i şahadet getirmek)
(bkz: domates salçası nasıl yapılır)
dikerken yaprağına ezan okumak.
süphanekeyi tersten okumak.
dinde salçalı yemek yoktur diyerek cesaretlendirilmedir.
öncelikle domatesin tam kızarmasını beklemeliyiz yani reşit olduktan sonra beraber bi camiye gidip bir hocayla görüşmek gerekir.
adını değiştirmek. (bkz: yusuf islam)
(bkz: salça)
Hak yolunu bulmazsa ben konserveden anlamıyorum.
okunmuş su sıkın şırıngayla içine.
(bkz: imambayıldı)
doğrayıp güneşe atmak, pişirip salça yapmak cehennemden sonra cenneti bulmuş adem gibi olur vallahi. *
domatesin Müslüman olmasına gerek yoktur, Müslüman gibi görünmesi yeterli olacaktır. biz ülke olarak yeriz, yıllardır yediğimiz gibi. (bkz: akp tipi müslüman)
(bkz: sünnetli domates)
sulama sisteminde zemzem suyunun kullanılması.
bolca gül suyuyla yıkayıp, gül suyu ile gusül aldırmak.
o kızıl renklerinden kurtarılmalılar.
komünist mi lan bunlar yoksa.

tövbe ettim estağfirullah...
Hiç ugrasilmamalidir. Domates, hıyar gibi türleri ne kadar uğraşsanız da Müslüman yapamazsınız. Zaten buna gerek de yoktur...
önce güzelce yıkarsın. sonra bimillah der afiyetle yersin bana sorsan müslüman mı oldu domates hayır tabikide müslüman olma şartında akıl olmasıdır yani müslüman olup olmama durumunu irdelersek kendi aklımızda sorun mu var diye sorar birileri.