bugün

gitmek istediği yere ulaşana kadar ayakta kalmamaktır.
misafirperver ülke? sicakkanli insanlar? babacan tavirlar? örf, adetlere bagli muhafazakar bir toplum? stoooop! hani nerde? yeni nesil mi tozuttu, yoksa hep mi böyleydi, ben anlamadim. noluyo, bi salmayin kendinizi beyin hücrelerinizi faaliyete gecirin, olmadi kendi aile fertlerinizi otobüste tanimadigi adamin yanina oturan kizin yerine koyun ve öyle yorum yapin.
kendi parfüm kokusunun erkekleri çekip çekmediğini denemek*
Gösüslerinin dikkat çekip çekmedğini kontrol etmek.*
Giydiği dar kotu yüzünden ayakta duramayan kadının son çaresi bulduğu ilk yere yamışması.
Dolmuşa binen müthiş yakışıklı, centilmen türk erkeğinin poposunun yamacına ilişip, rahatlamak. "bugün de güzel bişey oldu rabbim sana çok şükür" diyebilmek olsa gerek amaç.
otobüste başka boş yer olmamasından başka bir şey gelemiyor aklıma. bunda bile bir art niyet aranıyorsa eyvahlar olsun bize.
bunca erkeğin arasında itiraf edemeyeceğim amaç.
galiba şuan da erkek yazarın entrysinin yamacına yazdım. ayy..
abazanlar için düşünülecek olursa aslında doğru önerme. aslında yanına değil, erkeğin kucağına oturmalıydı. ya hocam ne sikindirik şeyler düşünülüyor anlamış değilim!

(bkz: bi siktir git çay koy)
bir çok abazanın düşündüğünün aksine sadece oturmak, ayakta kalmamaktır.
vites topuzunu, bu kadar basit düşünen erkeğin götüne sokmak için olabilir.
hiçbir amacı yoktur. sadece paranoyalar içinde yüzmeyen bazı şeyleri aşmış biridir. bizim gibi geri kalmış zihniyetteki
toplumlarda altında bir amaç aranmaktadır.
gideceği yere gitmektir amacı. koduğumun yobazları biraz da olsun rahatlattı. bazı abazalar dışında çoğu erkek yan gözle bile bakmıyor, zaten yanına oturuyoruz kucağına değil. alayınızın zihniyetine koysunlar.
götünü sağlam bir yere dayama amacındadır. ayakta çok fordçu var lakin.
ayaklarını dinlendirmektir. dolmuşta üst üste istiflenmişken kimse yanındaki erkekmiş kadınmış düşünmez. hele bir de yorgunsa... lakin hastalıklı bazı beyinler 'bak gördün mü kadını benden hoşlandı geldi yanıma oturdu' der.bilmez ki o kadının gözü o anda onu görmüyordur. normalde de görmez kocası, sevgilisi vardır. ya da kalbi boştur. sapığa ayıracak yeri yoktur.
sonrasında gelişen olayları beraberinde getirir.

soru: merhaba hocam. geçen gün dolmuşta bir erkeğin yanına oturdum. yaklaşık 5 dakika falan durdum. acaba hamile kalmış mıyımdır?

cevap: yanındaki erkek seni eliyle koluyla *ikmediyse sorun yok kızım. tabi senin de yeteneklerin bu durum için önemli.

(bkz: bu ne lan)
(bkz: düşün düşün boktur işin)
(bkz: seref gecen gun cok igrenc bi insansin)
kucağına oturmadığı sürece, boş bulduğu yere oturup gideceği yere gitmektir.
ayakta kalıp fordçulara geçit vermemektir.

ek: gördüğünüz üzre her şey siz erkeklerin pisliği üzerine kurulu.
Son boş koltuğun erkek yani olması üzerine ayakta kalmamak için oturmak.
amaç boşluğu doldurmaktır. normal bir insan, yakında inmeyecekse, özellikle "dolmuş şoförü gibi bir şoförün sürdüğü, dolmuş gibi bir aracın içinde" ayakta durmaktansa oturmayı tercih eder. hele bu bir bayansa normaldir.

anormal olan ise bunu başka noktalara çekmektir. ama yaşlı bir teyzenin yanındaki bile sapkın düşüncelerle oturabilen bir bünyenin farklı bir yorum yazması beklenemezdi sanırım. bir insanın fikri neyse zikri de odur.
insanın aklına kaç tane amacının olduğunu getiren önermedir. bir göstermelik bir de asıl amacı mı var diye sorulması gerekir önce. belki de bir amacı mı olması gerekir diye sorulmalıdır. dolmuşa her binenin amacı gideceği yere varmaktır.

(bkz: düz mantığa düz mantık)
(bkz: kısasa kısas)
gideceği mesafeye oturarak gitmek istemesidir. ayrıca bu kadar basit bir durumdan seksüel bir şeyler çıkaran varlık abazanlığın doruklarında gezinmektedir, dikkat edilmelidir.
+abi (bkz: dolmuşta erkek yanına oturan bayanın asıl amacı) nedir allah aşkına saf olma ya

-olum gerizekalı mısın evine gitmek istemiş olması çok mu abes.

+e bende onu diyorum abi adamın evine gitmek istemese ne işi var yanında?

-mahmut beynini zihniyetini sikiym emi.
gideceği yere en yakın durakta inmek. (bkz: şakirtlerin kargaşadan nemalanması) (bkz: şakirtlerin sapkın düşünceleri)
dolmuşta ayakta duran sapıkların şerrinden korunmak için oturmuş olabilir. otursa bir türlü, oturmasa bin türlüdür.
dolmuşa gelen örümcek beyinlinin asıl amacına meze olan amaçtır.
gayet insani bir amaçtır. örümcek beyinliler bunu anlamaz.

aksini diyen insanlar için ;

bunu diyen adama bunu da dediler : http://tkb.meb.gov.tr/yon...Y%C3%B6netmeli%C4%9Fi.htm