bugün

Bu zor zamanlarda yanımızda olan yazar. Helal olsun sana.
Sözlükte haksızlığa uğrayan her yazarın arkasında olan fedakar yazar. Bilgi birikimi çoğu yazardan üstündür ve çift anadal yapmakla uğraşmaktadır.
çift anal yapmakta olduğunu iddia eden yazar.
Eski nickinde nik6si dolu olduğu için böyle şeylerle uğraşmak istemeyen yazar. Üstelik bazı şişman ve sivilce dolu yüze sahip çirkin kızların diline düşmüştür.
Kimseye bir şey için ağlamayan yazar. insanlığı da öğretmesi gereken yazar. Üzülerek bazı haset ruhlu insanların diline düşmüştür çıkması dileği ile.
suriye'li aşiret liderleri her türlü ticarette dolar yerine türk lirası kullanacaklarını söyledi(ler).

https://www.aksam.com.tr/...rini-soyledi/haber-766635
Ellerinde ki doları kur 7 tl olduktan sonra bozduran fırsatçılar birde çıkıp ülkeyi düşünüyormuş gibi naralar atıyor.
bana gece 3 te felsefe yapma diyen yazar. entrylerimi girerken ona soracağım bundan sonra anlaşılan. olur paşam ya, sen nasıl istersen.

t: heyecanlı bi deliğkanlı.
(bkz: bunun adı neydi amk)
Vay amk oldu mu la o kadar? Gecen ay gün asiri dolar bozdururken 5lerdeydi. Fena zarardayim layn!
doların 7 olmasına içerlemiş ancak bu durumdan zerre etkilenmeyerek cinselli hayatını dolu dizgin yaşamakta olan yazar.

ben vergi dönemlerinde tuvalete bile çıkamıyorum yahu. maşallah diyorum, gençlerimiz son sürat.
açık eksilese de kızamadığım yazar. zira nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'e üye olma donanımına ve kabiliyetine sahip olduğuna göre pek kıymetli olduğunu hiç şüphe duymuyorum. kendisi artık takip listemde. büyüyen bir aileyiz biz.
açık eksici bir organizma.

bu açık eksiciler bana sokak röportajlarında kadrajın önüne zıplayıp kendini göstermeye çalışan zıpırları hatırlatıyor.

yalnız onlar komik. siz değilsiniz.
Açık eksileyerek sıradışı bir işe imza atmış yazar.

Bu kadar vebali nasil tasiyacaksin muhterem? Ben ve 83 yazar arkadaşım bir köşede kahroluyoruz şu anda.
Trollüğünden ve absürd mizahından haz etmediğim yazar.

Git burdan!
açık eksileme yok. açık artılıyor sonra eksiliyor.
Entrylerimi eksilemesiyle 7 gece 10 gün beni hüngür hüngür ağlatmış kahım kahım kahretmiş yazardır. Yine de bu başlığa bir entry girerek ekmeğine bal sürdüğüm doğrudur.
Sevmediği entryleri eksiledigi için sevilmeyen yazar. Herkes sizin düşüncenizi beğenmek zorunda değil.
(bkz: ruskekosu) sen misin evlat?
önce artı verip siz bildirime tıklamadan eksiye çeviriyor. Milyonlarca yürek akıllarda tek soru..

Peki bunu neden yapıyor?
Düşer düşer.
(bkz: abbas yolcu)
Yok lan 6.16'ya sert çakıldı.
Açık eksi mi veriyon sen, ilgilenmiyorlar mı seninle, kıyamam sana denilecek yazardır.

Hacı açık eksi verme trollüğü yapıldı, biraz yaratıcı olun amk.

Diyelim ki aha bu trollük yöntemini de bu eleman buldu, helal olsun şerefsize diyelim.

Hep taklit taklit nereye kadar*
Beni sürekli açık eksileyen yazar. bu savaşı sen başlattın. Ulan benim dalımı kıranın ağacını kökünden sökerim. Seni 30 saniye bekleye bekleye eksilerim ben şimdi.

Savaş mı istiyorsun? Come on!. *