bugün

daha evliliğin tadını yaşayamadan dul kalabilir. her an öldürülebilir kocası, hasta veya hasta yakınları tarafından.

gelecekteki karım üzülmesin diye evlenmiyorum o yüzden.
kendisi de ya doktor ya da başka saygı duyulur bi meslektendir. yoksa olmaz o iş.
Ülkemizin insanları bazen Amerikan Polisine Dönebiliyo O Yüzden Kızın Dul Kalma Oranı Yüksek.
hemşirelerle kocasını paylaşmak isteyen kızdır.

(bkz: çok eşliliğe karşı olmayan kız)
(bkz: yine mi)
Efendim şimdi doktorların tüm hayatı hastanede geçer. (Aile hekimleri hariç aq 7 saat çalışıp bi nane yapmadan eve dönüyorlar)

Öyle oldu nca doktor erkek; doktor, hemşire, ebe, sağlık memuru dışında bayan görmez haliyle bunlardan biriyle evlenir. Bu durumda da ilk tercih genelde doktor bayandır.

Birde tıp fakültesi çok uzun olduğu için öğrencilik yıllarında başlayan bir şey olabilir. Tıp fakültesindeyken nişanlanmak çok yaygın bir şey.
o hayali annesi kuruyordur.
aynı zamanda doctor who dizisinde doktorla birlikte seyahat eden bütün çıtırlar için geçerli bir vaka.
Varsa gelsin beni tavlasın eheh.
böyle birilerinin olması ihtimali bile çoklarını başlığa toplamıştır.
tıp puanı ile müh. yazdım taliplerimi bekliyorum 35 yasından sonra ceo olma potansıyelim var.
dışarda gözü olmayan bir inek arıyordur.
Mühendisler daha yakışıklı napıcan doktorları der mesaj beklerim. ;)
Pratisyen olur mu dünya güzeli?ahaha zilli bu kızlar ya.
mesleği yüzünden ben olsam pek istemezdim. Ne bileyim işi zor, çalışma koşulları ve saati zor.
öğretmenle, hemşireyle evlenme hayali kuran erkekler kadar maldır.
Acil şifa dilediğim kızdır.
RisperDal consta 50 mg yazıyorum, her sabah ve bazı üzgün gecelerde.
Rahat etmek isteyen kizdir ama bilmez ki doktorlar 24 saatte bazen 750 hasta bakarlar. Bunun sonrasinda genelde yorgun olmamalari dusunulemeyecegi icin, sosyal vs acidan kiz icin zor olacaktir.
doktor ne lan? basuruna bakmak için elini milletin götüne sokan bir adam.
Doktor olma hayali kuran genç kız olarak düzeltmelik başlık.
kan kokmaz mı o ya?

bence bi daha düşünsün.
Kocasını fazla göremeyecektir.
Şeyma subaşıdan bile vizyonsuz olan bir kaşardır.