bugün

ekibindeki doktorları hastanın evine araştırma yapması amacıyla göndermesi ilk günden olay olur, gazetelerin manşetlerini "bu da oldu" şeklinde büyük puntolarla süslerdi.
bu ne lan deyip ülkeyi terkederdi.
kel kalırdı daha ilk sezondan.
akşama kadar çalıştığı için yorgunluktan eve gidince totoyu devirir yatardı.
sokacağı zekice lafları kimse anlamayacağı için ekstra bir özelliği kalmazdı. Dekan da Cuddy gibi seksi bi kadın yerine abdullah beşkahramanoğlu diye badembıyık biri olurdu.
hastalardan dayak yerdi.

" oyun mi oyniyorizz oğlimm burdaaaa"
döner sermayeden aldığı parayla iddia kuponu yapardı.
Normal doktorları bile dövüp öldürüyoruz bide laf sokarak tedavi eden hastalari görmeden tedavi eden doktoru kim bilir ne yapardık.
lakabı 'topal house' olurdu.
- günde 300 hasta bakacaksın...
+ nasıl bakayım efendim olur mu öyle iş
- bakacaksın dediysem bakacaksın ben öyle emrediyorum.
+ mümkün değil bakan'ım öyle bakarsam sadece bakan olurum, faydalı olamam.
- siktir git lan burdan.

evet efendim muhtemelen bu tabloyla karşılaşırdı. şu anda doktorlarımız house'dan beter durumdalar tetkikler kaç para tuttu onu hesapla, sıradaki hastanın girişine kaç saniye kaldı onu hesapla, arada bir de dayak ye, oh mis! house buraya gelsin götü sıkarsa, o zaman görürüz artistlikleri.*
türkiyede bir devlet hastanesinde çalışsaydı, o piç bir yolunu bulup yine de poliklinik yapmazdı. dr cuddy gibi milf segment bir kadın başhekimi olursa, onunla yatar ve bu işten alnının akıyla çıkardı muhtemelen.
yan poliklinikte gariban çalışkan dahiliyecimiz günde 80 poliklinik yaparken, bu house denen uyanık intaniyeci kimliğiyle 3-5 soğuk algınlığı, grip, tonsilit bakar, her gün bir kaç yuvanın yıkılmasına sebep olurdu.
ama hastaların onun açık sözlülüğüne katlanamayacağı kesin. dostum muhtemelen karını sikiyorlar dediği adam, buna mermi yedireceği için ömrü uzun olmaz, dizi ilk sezonda biterdi.