bugün

o kadar hakları dayarsan kadınlara sokaktan geçen bı erkeğe bu benım cıkma teklıfımı kabul etmedı dıyıp dava bıle açarlar.
Kız mal anladık da kadın haklarına saldırmanın ne alemi var? Millet karısını, kızını, yoldan geçerken kafasını takıp tanımadığı kadınları katlederken, kadın haklarının uygulanması gerektiğinden bahsetmeyenler gelmiş burada bu hakların iki gerzek yüzünden uygulanmaması gerektiğini savunuyor. Diğer koyunlar da artılıyor. Sen git katile sus ama iki kezbanın aptallığını tüm kadınlara daya ve yargıla. Hadi ya? Sektirin oradan koduğumun gerzekleri. O kızdan farkınız yok. topunuzun ahlakı da, vicdanı da, iqsu da yerlerde.

Edit: eksiler ve saçma mesajlar anca kendi hastalıklı düşüncelerinizin meydana geldiği yarım akıllarınızı tatmin eder, beni ne üzer ne de kırar. Aklın yolu bu tür şeylerde birdir: her canlının yaşama ve bunu huzurla idame ettirme hakkı vardır. Aksini iddia eden cahil kalmış, hastalıklı bireylerdir o kadar.
Bunlar hep kılıcdarin lgbt'ye destek verip, götünü kaldırması yüzünden.

Sokarım feminazinize de size de haaa affetmem.
1. böyle bir gerekçe olmaz hukuken, istinaf/temyiz mercii raportör hakimin hazırladığı rapora göre dosyayı açmamış bile direk copy paste karar vermiş,

2. her şeyin bir usulü adabı var, sevgilinden sms atıp ayrıl anladık da olayın içine aileler girmiş, insanların çevresine mahçubiyetleri söz konusu olabilir kaldı ki biz türk toplumuyuz "aman konu komşu ne der" korkusu oğlumuzun kızımızın ne hissettiğinin bile önüne geçiyor çoğu zaman bu nedenle az da olsa bu durum nazara alınıp bir manevi tazminata hükmedilmesi gerekirdi.

3. manevi tazminat, niteliği itibari ile zaten yaşanılan üzüntü ve elem karşılığında verilen bir tazminat türü. yani bu tip durumlar için "kesin ispat" aranmaz hukukta, sadece hakimde buna ilişkin yaklaşık kanı oluşması yeterlidir. kaldı ki nişanlanma ve nişanın haksız bozulması sonucu hediyelerin iadesi, manevi tazminat gibi hükümlerin ne şekilde yürütüleceği türk medeni kanunu nun ilgili maddelerinde yer alıyor. dolayısı ile oluşabilecek "doğal üzüntü" gerekçe gösterilerek manevi tazminatın reddi isabetsiz.
1500 lira maddi tazminat dediği de instagram'dan sipariş verildiği temalı keko nişan tepsisi ve zevksiz arka plan süsleri sanırım.
Komik.
Şu para için kendini rezil eden insanları anlamak mümkün değil.

Neyse, geçtim bunları.

Burda kadına yağlı kapıyı buldu da adamı sağlıyor diye saydıran sevgili yazarkar, gidin kendinize bir iş bulun da, kendinizi madden sağılabilecek ama zeka olarak sağdırmayacak konuma getirin.

Bir yeriniz elle tutulabilir olsun yani. Hem züğürt, hem işsiz, hem kadın düşmanı olmayın.
Bir de oturmuş birbirlerini gazlıyorlar. Ucuz konular üzerinden genelleme yapıp aciz görünüyorsunuz.
(bkz: evlenmemek için bir neden söyle).
kızlara çobanım diyorum daha kabul eden biri görmedim. kızlar bakıyor yakışıklı diye yapışıyor çobanım diyorum aaaa deyip bir bahane bulup kaçıyorlar. paramda var evim arabam şükür durumum iyi. ama kızlar mesleğimi öğrenince terkediyorlar

sırf bu yüzden tıp okumak istiyorum azimle çalışan belki kazanır. niye okumadın diyenler durumum yoktu. abazalık belki bir işe yarar kitapları aldım çalışıyorum.

arkadaşlarda mesaj atıyor kızlar şairlere aşık olur müteahhitlerle evlenir diye. bende tıp kazanamazsam müteahhit olacam hadi hayırlısı.