bugün

muay thai ve boks bilen ayrıca ruhsatlı tabancaya sahip bir doktor adayı olarak inşallah bir gün bana bulaşırlar dediğim şeref yoksunu insanlardır.
4 sene boks yapmış biri olarak umarım birgün banada denk gelirler.
bir çok kere haklılıkları göz ardı edilemeyecek hasta yakınlarıdır.

doktor olmanın amacını götünden anlayıp, hayat kurtarmak ve tedavi etmek için değil "ben doktorum" demek için mesleğini icra edenlere az bile.

statülerini korurken insanları nasıl mağdur ettikleri herkesçe bilinir.

özel muayenehanesine gidenler her zaman önceliklidir,
kendi işi hastaların işinden herzaman daha acil ve daha önemlidir,
aslında oran değil de buran ağrıyordur, o bilmem kaç sene okumuştur ondan iyi mi bileceksindir,
müşteriler pardon hastalar hastaneye zevk için gidiyordur,
off bunların ağız kokusunu çekiyordur akşama kadar doktorum civanım,
herkes latinceyi ana dili gibi konuşabildiği için ülkemde, söylediğini anlamamak hastaların suçudur,
ananızdan duymadığınız azarı doktorun size atma hakkı vardır. neden? çünkü 10 sene okumuştur o.
10 sene okuyan herkesin birilerinin ağzına sıçma hakkı vardır hele bu canını emanet ettiğin doktorsa...

istisnalar elbette tenzih edilir, işinin hakkını vererek yapan doktor elbette var ama nedense bu okyanustaki inci tanesi kadar seyrek bulunan doktor bana hiç denk gelmedi.

şimdi de

--spoiler--
muay thai ve boks bilen ayrıca ruhsatlı tabancaya sahip bir doktor adayı olarak inşallah bir gün bana bulaşırlar dediğim şeref yoksunu insanlardır
--spoiler--

silah kuşanıp, daha tedavi edemedikleri hasta yakınlarının, kendilerine saldıp da bir ikisini öldürebilmek için dua etmeye başlamışlardır.

sen doktor olma ulan ayı.

edit:

--spoiler--
4 sene boks yapmış biri olarak umarım birgün banada denk gelirler.
--spoiler--

tıp fakültelerinde artık bunlar mı öğretiliyor.

suçsuz olan doktorları darp eden o canilerle, yukarıdaki iki doktor arasındaki 7 farkı bulunuz.
cahil hasta yakınıdır, eceli gelmişse hasta ölmüştür doktorun suçu ne?
6 sene boks yapmış, 7 sene tekvando ile uğraşmış, 3 sene Ju-Jutsu çalışmış ve son hevesim olan Judo çalışmalarımdan sonra umarım bana bulaşmayacak olandır.

zaten niye bulaşsın? ne doktorum, ne de doktor adayı.

ayrıca contasız musluğum var acayip pis tehlikeliyimdir.