bugün

bursa da aranıp bulunamayan sigaradır. şimdilik.
sigaradan nefret eden bünyeyi sigaraya başlatabilecek sigara.
içerken alınan zevki başka hiçbir şey vermeyen sigaradır.

ama her içişimde aklıma zenci yarrağı geliyor affedersin. bir garip oluyorum.
nerede satıldığınu bilmediğim sigara.
adana mısır çarşısı'nda rahatlıkla bulunabilir 7 tl'ye satıyorlar.
4 ayda beni bağımlısı yapmış sigaradır. normal sigara içemeyenler için üretilmiş sanki...
ankara'da tadilat dolayısıyla kapalı olan circop pasajı yerine, hemen karşısındaki tezgahlarda da orjinali bulunabilmektedir.
Bitmeyen sigaradır. yok arkadaş yani daha uzun süre içilebilen sigara varsa söylesin biri. Arkadaşlarla yemek yerken dışarı sigara içmeye çıkılır herkes sigarasını bitirip içeri girdiğinde elinizde djarum unuzla bok gibi kalırsınız ortada.
tatmayanları uyarayım, denemediyseniz hiç bulaşmayın çünkü olmadık anlarda canınız isteyecek. bir kere denedin mi tadı unutulmayan ve şu an çok ihtiyacım olan sigara. damağımda, dudağımda o tadı istiyorum ve evet ben de sigara kullanmıyorum. istanbul anadolu yakasında aranıp da bulunmuyor.
an itibariyle bulunabilen tekellerde 8tl *, cevahir avm'de 10 tl olan sigara.
ne güzel sigaradır o. sigara içmeyeni bile yoldan çıkarır. yanarken çıtır çıtır ses çıkarır, etrafı karanfil kokusu kaplar. hele o dudaklarda bıraktığı şekerli tat. alkolün yanında güzel gider. üsküdar migros'un yanındaki merdivenlerde bir amca dışarıya göre oldukça uygun fiyata satmaktaydı, hala yerinde durmakta mıdır bilinmez.
1 haftada 3 paketi direk faranjit yapan sahane sigaradir. Eski bir arkadasa yalvarilmasina ragmen nereden aldigini soylememistir ve bu yuzden hala kufur yemektedir. Acik havada bile etrafi sahane kokutabilir. Candir can.

edit:yeri öğrenildi problem yok * .
koduğumun memleketinde bi türlü bulamadığım kretek. hayır küçük şehirdeyim bir de gidip djarum sorsam adam bana kent mentollü uzatacak. bana alabileceğim bi yer söyleyecek bi hayırsever yok mu sende sözlük?! çıldırcam.
bizim beylikdüzünde her tekelde her markette bulunan sigaradır, almadım, içmedim.
Ara ara avmlerdeki tobacco shoplardan alıp bir köşeye koyduğum sigara. Günlük paket olarak değilde arada *kahve,çay vb. ürünlerle tüketilmesi hoş olan zevk sigarası diyebiliriz. Birde duyduğuma göre akciğere yapışıyormuş bunun içindeki karanfil şeyleri.Neyse atın ölümü arpadan olsun diyorum.
normalde sigarayla alakası olmayan birinin arada sırada içebileceği aromalı sigara türüdür, mentollü karanfilli vişneli derken bir de çilekli kaldı denemediğim.
dudakta bıraktığı tada hayran olduğum; ankara'da tezgah altından aldığım, tekel bayilerinde satılmayan sigara.
günde birkaç tane içince kafa yapma etkisi vardır.
ölüme yakın durmak isteyenlerin bu ve benzerlerini günde iki paket olarak tükettikleri sigara.
ellerinde captain black ya da djarum ile can verecekler azimallah!
bir türlü orjinalini bulup, içemediğim sigara markası. vanilya - karanfil aromalısı çok iyi diyorlar.
meğer dibimde bulabiliyormuş da haberim yokmuş. istanbul'da her yeri aradıktan sonra ankara'da kızılay'ın ortasında karşıma çıkan sigara. boşuna ordan oraya aramış durmuşum istanbul'da.
günde bir paket yarım paket içilecek sigara değildir. 3- 5 tanesi kafidir. mümkünse kahve ile tüketilmelidir.
Karizmatik bir paket içerisindeki ince siyah karanfil aromali sigaradir. Yakarken ve içerken çatir çatir ses çikartir. Korkmamak gerekir. Fazla içilmemesi tavsiye edilir. Doyumluk değil tadimliktir. Türk kahvesi ve lokumla bir ayri güzeldir.
ilk tanışmanız etrafınızda içen birinden gelen aromatik kokularla başlar muhtemelen ve nasıl erişebilirim diye araştırırsınız eğer arkadaşınızdan otlanmadıysanız. ilk paketi alırınız ve günde 3 - 5 tane içiyorum ne olacak ki diyip geçersiniz. Aman diyim dostlar ilk fırsatta kurtulun kendisinden. Ciddi manada tehlikeli, lanet bir şey bu. Ciğerinizin varlığını sabah uyandığınızda hissettiğiniz sıkışmalarla öğrenmeniz çok olası. illa sigara içecem diyorsanız gidip alın Camel brown falan için günde 1 paket. Emin olun bunun kadar zararlı değildir.
ilginc sigara. Yaklasik 10 gundur falan iciyorum artik normal sigaranin kokusunu duymak istemez oldum. Ayrica bitmiyor da. Neredeyse iki sigaralik zaman aliyor icmesi. Karanfil nedeniyle de hafiften uyusturuyor dili. ama icince de hafiften bir mide bulantisi olusturuyor. Daha cozemedim kendisini, icmeye ne kadar devam edicem merak ediyorum.
Nikotini olmaması veya cok az olması sebebiyle kesmeyen ve gereksiz boğaz yakan sigara.