bugün

bayramları çok seven ve her bayram bir çok insanın bayramını kutlayan vefakâr illet.
durup durup sızlayarak kendini hiiiç unutturmayan eski bir aşk acısı gibidir.
düşmanın başına, dağlara taşlara.
abse mabse ooofff.
ölüm gibi bir şeydir.
şurdan atlasamda ölsem dediğiniz türden ağrıdır. tüm gece uyuyamamanıza sebebiyet veren ağrıdır.
(bkz: diş ağrısı süründürür kakadır o)
Bir kadının dogum yapmasından sonra gelen en büyük 2 sancı arasındadır. Biri diş agrısı diğeri böbrek sancısı.
http://www.ediyetisyen.ne...a%C4%9Fr%C4%B1s%C4%B1.jpg
görsel
http://yunus.hacettepe.ed...gur/yigitoz.php?i=4593889
başka şeye benzemez.
cataflam + bioment ikilisiyle 15 dakika içinde halledilebilen ağrıdır. tabi ki bu tedavi herkes için geçerli değildir, doktora danışmadan uygulamamk lazım gelir ancak, en azından şahsımda çok manyak işe yaramıştır.
çok kötüdür. uzun süreli bir ağrıysa diğer uzuvlara da vurabilir. ağrıyı hissetmeye başlandığında çok beklemeden bir doktora başvurulmalıdır.
(bkz: dişinol)
çocukken dişinize iyi bakın diyenlere teşekkür edemeyen, dişlerine en azından şimdiden sonra dikkat etmeleri gereken ve diş kontrollerini aksatmaması gereken kişilerin yaşadıkları ağrıdır.
hasta eden sabaha kadar uyutmayan ağrı. kafayı duvara vurma isteği uyandırır.
majezik'e karşı güzel duygular beslememe yol açan ağrıdır.
daha önce yaşadığım dayanılmaz ağrı. allah kimseye göstermesin gerçekten dayanılmıyor.
sabaha kadar uyutmaz sabah geçer "yaa şimdi kim gitcek doktora geçti " dersiniz ama yarın gece yine ağrır.
insanı hayattan soğutan, ve farklı canilikleri akılda kurmaya teşvik eden evlerden ırak tarifi mümkün olmayan ağrı.
ağrı kesicilerin hiç bir sonuç vermediği pis lanet olasıca bir şey bu. hayatımı karartan 2. neden. birincisi için bkz hamamböceği.
insanın kerpeteni alıp kendi dişini çekip koparmasına kadar götürebilecek ağrı. ne biçim ağrısın lan sen!
her duyduğumda "allah düşmanımın başına vermesin" tarzı laflarla kovmaya çalışıyorum bu illeti. en son 2 gün önce bir arkadaş çekerken dedim.iş-okul temposu yüzünden 40 saatlik uykusuzlukdan mütevellit üşütmemle birleşince 2 novalgin, 2 apranax fort , dişinol,multivitamin , yeşil çay -adaçayı(kantinde bir kız verdi hemen kana karışıyor,antibiyotik etkisi fln dedi),tylolhot ile savmaya çalışıyorum. bu dönemlerde hep imanım artıyor ne hikmetse. ya "DÜŞEN UÇAKTA BATAN GEMiDE ATEiST OLMAZ" ya da rabbim sana geliyorum.ama göt korkusu diyelim biz.
an itibariyle çektiğim ağrı. offf . ellerinle çekesin gelir, hele birde dişçi korkusu varsa.
dişinol kullanarak anında kesilebilir.

tadı iğrenç olsa da 2 tl'lik fiyatı ve anında tesir eden uyuşturucu etkisiyle diş doktoruna gözükmeye fırsat bulana kadar kullanılabilir bir ilaçtır.
kulak ağrısının yanında lafı bile olmaz
en kötü ihtimalini cast away isimli filmde görürüz.

elemanın dişi çürüktür , ve adada bir dişçi yoktur...
bide kulağa vurduysa ağrısı ki genelde vurur ozaman beter bişey olur.