bugün

atv nin yeni dizisinin adı.

şahsi görüşüm tutmaz. boşa para harcamaya gerek yok bence.

görsel
atv nin yeni dizisi. başrolde ki
2 hatununda gideri var.
ntc ve atv işbirliği yeni dizi...
güzel dizi. izlenesi .

başroller çok güzel. hafiften komedi var ama ağırlık dramda.

doğu karadeniz coğrafyasında geçiyor.
tipik yavan bir yaz dizisi.
başta ikiz oyuncular oynuyor zannediyorsunuz ama ikisi de aynı oyuncu gonca sarıyıldız.
fena bir diziye benzemiyor.

ama ne zaman bir diziyi sevsem çok kısa sürüyor

(bkz: şen yuva)
(bkz: kalbim dört mevsim)
son dönemlerde yapılan en güzel dizidir. tam bir aile dizisi, çoluk çocuğu al yanına, demle çayını, otur izle, mis.
geçenlerde yayınlanan bölümündeki subliminal mesajdan sonra bu haftaki bölümünde de aynı olayı; halanın üzerine giydiği tek göz desenli bluzla yaşatan dizi. Üstelikte gözümüze soka soka. Bu bir rastlantı olabilir demeyi çok isterdim ama bu ikinci vaka. Malasef artık herkes neyin ne anlama geldiğini biliyo kimse boşuna iyi niyet bekçiliği yapmasın.
(bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)

Buram buram 'ötekileştirme' kokar.
vasatın da altında olan dizi. subliminalleri geçtim, siz benim tesettürümü nasıl moda gibi gösterirsiniz orada! eğer böyle yapacaksalardı yapmasaydılar belki de. tesettür trendi ne ya tesettür modası ne. olmamış ki bu dizi. demiyorum ki stv dizileri gibi yapsınlar, asla. ama böyle de olmamalı.
varolmayandır.
çekimlerini defalarca gördüğüm. atv de yayınlanan bir dizi. genelde üsküdar da çekilir.
Dizideki en buyuk hata, eger ben babamla kalmadıysam fakır hayata mahkum edıldıysem bunu sorgulardım.. Ama bu kızların umrunda bıle değil.. Hemn uyum sagladılar yenı duruma...
Az önce bi 5 dakka yanlışlıkla izlediğim dizi. Baktım türbanlı bayanlar falan da var. Ney yani bu dizi? Niye? Amaç ne yani bu dizide anlamadım. Komik değil, entrika yok, aşk üçgeni var mı daha çözemedim. Bu 3'ünden biri yoksa türk dizisi de değildir gerçi... Izlemeyin gençler böyle gereksiz şeyler.
ötekiyi anlamamızı sağlayan dizi.
Kandilli'de çekimler için parkı gasp eden dizidir. en sevdiğim mekanlardandı sessiz sakin süper manzara falan artık pek gidesim gelmiyor.
tamamlayan.
az önce sıkıntı dan tekrar bölümünü izlerken bir sahnede
"yüzünde pis pis ergen sivilceleri" dendi.
sivilce hastalık gibi birsey dir böyle bir düşüncesizlik neden yapıldı acaba.
yozlaştırıcı dizi. emeği geçen herkesin anasını sikeyim.