bugün

günümüzün modasında trend olan pantolondur. okuldaki her sekiz kızdan on tanesi bu pantolonu giymektedir.
belediye'nin dağıttığı ücretsiz pantolonlardır.
eski pantolunun dizlerinin jilet yardımıyla kesilip yıpratılarak değerlendirilmesi sonucu moda olmuş pantolondur.
giyen kiz her turlu orospudur.
sokakların 2015 yılı gayri resmi modası. onlar her yerdeler. geyikli taytlara rahmet okuturcasına neredeyse her 3 kızın 1'inin bacaklarında. durduramıyoruz efendim.
yakışanına çok az rastladım. tarz meselesi tabi.
Salaş pantolanları arasından en iyisidir.
ya cool eder insanı yada paçoz.
Yine mi geldi o amına koduğumun modadı
En son 90lı yılların başında vardı.
EVDE KOPEK BESLEYEN INSANLARIN SAHIP OLDUGU PANTALONDUR.
dışarıda her kilometreye en az 5-6 versiyonunun düştüğü pantalon çeşidi.
vay anasını dediğim modadır. önceden olsa ayıplanırdı. zaman değişiyor.
(bkz: menisküs pantolon)

pantolonun dizi yırtık olur. kapağı olmaz bence. bunu düşünerek iğrenç espri yapayım dedim. evet.
sırf moda diye ya da "bana yakışıyor ama" sözü sponsorluğunda giyilen pantolon.

minicik, ufacık yırtıkları olan pantolon travmasını bile atlatamamışken, diz kapağı yırtılmamış adeta parçalanmış bu kıyafetleri insanların üzerinde görmek beni gerçekten çok üzüyor.

eğer bir de o yırtık pantolonlara ciddi bir para veriyorlarsa, ayakta alkışlıyorum.
kezban itemidir.
Yeter artık giymeyin.
GAYET HOŞ BiR MODADIR. tabi içindeki de hoş ise?
görsel
gariban giyse hor görülen elit giydiğinde moda olan pantolondur efendim.
yırtık üst kısımlarda olmalıdır.
o yırtığı kendi elinizle yapmayın, mal gibi oluyor, özellikle yeteneksiz makascılar.
Dar paça olanını sevdiğim pantolon çeşididir. Aslında güzledir ama hergün giyenler yüzünden insanlar artık tiksinmektedir.
itici duran pantulon şekli.
Belediye dağıtmışçasına herkesin hunharca alıp giydiğini görmesek aslında güzel olan bir pantolon modelidir.
Boku çıkandır.
giymeyen kızlara 364tl idari yaptırım uygulanmaktadır.
Bir gün de 50 kişinin üzerinde gördüğüm gına getiren sözde moda pantolon.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar