bugün

uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
6. neslin şüphesiz kalitelerinden.

biraz okuduktan ve tanıdıktan sonra iyiki yazıyo lan bu adam burda dersiniz.*

ayrıca son bişey daha iyi bir galatasaraylı.
--spoiler--
hepsi sessizce kandırdı beni, yalanlarımı ezbere bilirlermiş. sevmeden kırk kere düşünürlermiş. laftan alıp kalbe katarlarmış aşklarını. bir de en acımasızca anlatırlarmış.
nerde yeşil elmam?
benim de diyeceklerim bu kadar
--spoiler--
aynı zamanda dikkatli bir sözlük yazarıymış.
zeki olduğunu düşündüğüm... entrylerinin kesinlikle okunması gerektğine inandığım ve daha çok entry gireceğini bildiğim takip edilmesi gereken 6. nesil renktaş yazar. *
hoşgelmiştir. başarılar dilerim. diyeceklerim bu kadar.
nihat genç'in konuşmasını bitirme şeklidir aynı zamanda, bir diğer versiyonu için;
(bkz: söyleyeceklerim bunlardır)
sözlüğe üye olduğumda beni ilk karşılayan nesildaşımdır. kendisine minnettar olduğumdur. o da hoşgelmiştir. *
bir kere ağızdan çıktıktan sonra konuşmaya devam etmenin ayıp olacağı cümledir.
hoşgelmiş yazar arkadaş. nick entry uyumu alanında zirveye oynayacaktır.
sırf gıcıklık olsun diye entry oylayan çıtırcık. radikal manyak. "eh işte" butonunu kullanmayı yeni öğrendiği sanılan canım yazarcık. *
geç tanıyıp çok sevdiğim ve kanımca çok sayıda yabancı dil bilen yazardır.
kürt sempatizanlığı adı altında pkk yardakçılığı yapanların alayına lanet okuyan, açık adres vermek isteyenleri her şartta ve her koşulda göt etmek için yanıp tutuşan, bu ülke sevdalısı, ülke için canını verebilecek, hayatı boyunca bu ülke için namertlik, şerefsizlik, satıcılık yapmamış, kafatası milliyetçiliği değil, türk milliyetçiliği yapmayı özünde erdem bilen, aynı zamanda sosyal demokrasinin işlevsel hale gelebilmesi için bireysel çabadan asla taviz vermemiş, bu ülkeye gönül vermiş, ömür vermiş, üniter devlet sevdalısı, nacizane yazar.

kendisini tehdit edenleri, öyle atıp tutmakla değil, delikanlı gibi karşısına bekleyen insan.

ayrıca kürt-türk ayrımına her ne kadar karşı çıksa da, pkk'ya destek olan kürtlerin; "ya ben pkk'ya destek çıkmadım bıdı bıdı" gibi dansözlüklerini, böyle orospulara yakıştıran yazar.

son bir not: orospuluk ta bir meslektir. şerefini ya da namusunu ayak altına almak şartıyla!

edit: bu entryi silen moderasyon zihniyeti, pkk zihniyeti falan değildir. ne alakası var canım! ve işbu entry sadece ve sadece pkk ve yatakçılarına hakaret etmektedir. entry bunun için hakaret içeriyorsa, sözler geri alınmaz, daha çok hakaret edilir/ edilmesi gerekir.. en azından aklım, kıt zekam bunu söylüyor bana!