bugün

(bkz: zohan)
aç kurtlar gibi beklenen programdır. 10 küsür seneden beri kimseyi uyutmadığı gibi bu senede özellikle sözlük yazarlarını uyutmayacağı aşikardır.
(bkz: okan bizi diskoya götür)

bu akşamki konuklarının sarhoş olmamasını diliyorum. *
saat 2 sularında mehmet turgutun çıkacağı söylentileri dolaşan, heyecala beklenen program.
özlemiştik olsa da yesek programı. ayrıca ihtiyar heyeti bölümünü programın sonuna koyup da ninni kıvamında "hoşçakal " dedirtirse tadından yenmez program.
okan bayülgen'in ''seyirci ilk programda çok şey bekliyor önce seyirciyi hayal kırıklığına uğratıp beklenditleri aşağı indirmek için uğraşıcam'' söylemlerini yaptığı program. merakla bekleniyor...
daha yayınlanmadan bu kadar ses getirmesi nasıl merakla beklendiğinin bir göstergesidir kanımca. bakalım okan yeni bir fenomen yaratmaya başarabilecek mi yoksa bu programın da ömrü yapımcılığını yaptığı gülben ergen'le sürpriz ve hacıyatmaz gibi kısa mı olacak?
00:30'da ba$layacak olan program .
an itibariyle başlamakta olan program. hayırlı olsun...
an itibariyle başlamış programdır.
ışın karaca ile açılmış program.
dansöz maymun falan ilginç bir oluşum...? *
açılışta okan'ın rap yaptığı programdır.
okan ın 80 lere takılıp kaldığını gösteren program ismi.
disko mu kaldı millet cayır cimende kurtlarını döküyor. kapalı mekanlara da bir isim bulma zorunluluğu hissetmiyorlar. sadece reyna, layla falan diyorlar.

(bkz: sahi reyna ne kuzum)
an itibariyle 'ayı'yıda görmenin mümkün olduğu, maymun, fender, dansöz üçlemesiyle açılışı yapmış program.
ilk program itibariyle;

"-soytarı gibi giyinmiş ayol.
-çok orijinal adam
-ayh bi aralar aşıktım ben bu adama.
-karikatür gibi olmuş."

cümleleri havada uçuşmuştur. *swh~ ~
fırat aslanın olduğu ameliyatlardan dolayı bu hafta katılamadığı programdır. iki hafta sonraya ertelenmiştir bu boks satranç eylemi.
okan'ın show dünyasında ki boşluğu tek başına doldurduğu program. beyaz'ı, ata'yı ve gülben ergen'i ziyadesiyle tiye almıştır. onlar beceremedi bu işi ben geldim imasını anlamışızdır. haklıdır...
okan'ın sıçıp sıvayacağı program. okan askerlik arkadaşım. o yüzden böyle hitap ediyorum.

onu geçelim de, ilk program için inanılmaz vasat bir konuk listesi ile karşımıza çıkmıştır. gök tengri yolunu açık etsin. amen.
okan bayülgen avradları topladı yamacına.
sanki zoraki gülüşlerle başlamış program. sanki.
bütün televizyon programlarını silebilecek potansiyeldeki program.

(bkz: okan bayülgen iftiharla sunar)
karakter analizyle ekrana kilitlemiş program. berna ve ışın'ın; iki aykırı tipin çamaşırsuyu demesi tesadüf olsa da trumanshow'un da aynı cevabı vermesi tesadüf olamaz. saldırgan bir libidomun olması benim suçum olamaz.

üstüste süprizler geliyor haydi hayırlısı, başımıza daha neler gelecek bakalım.

türk halkının kıçı kırık karakter analizi testlerine bayıldığı gerçeğini keşfeden okan dehasına hörmetler...
okan'nın her iki lafından birinin cinsellik olduğu program azdı galiba o kadar bayanın yanında.
programın ilk parçası, sözlüğün çok iyi bildiği: gezegendeki son gemiye binip çek git olmuştur.
(bkz: kralsın)