bugün

faturalardan, bandrollerden zorla aldığı paralarımızı saçma sapan harcayan trt'nin garabeti...
Anlayacak kapasitesi olmayanlar lütfen aşkı memnu serilerine devam etsin. Tarih çoluk çocuğun işi değil..
Ulkemizdeki ecdad dusmanligina bir turku anlam veremiyorum.. turklugumuzu islamiyeti goklere cikaracak osmanlinin baslangic filmidir..

Ve tabi oyunculuklar cogu sahne gercekten enfes bir film.

En basitinden aski memnu gibi degil ailecek oturup izleyebildigimiz bir dizi.

Ve bu dizi turki cumhuriyetlerde de ciddi ciddi izleniyor..

Neden kendi malimizi israrla kotuluyoruz? Neden?..

Edit: neyi eksiliyorsunuz cuk kafali gerizekalilar?
kim ne derse desin, eleştirilere kulak asmayın, zevk alarak izleyeceğinize kalıbımı basarım. şu ana kadar yapılmış en iyi dizidir bana göre ki, altın kelebek de bu duruma kayıtsız kalmamış.
reytinglerinin çok iyi olması, çok iyi bir dizi olduğun anlamına gelmez. bu iş bir sanattır.

orada kim daha çok reyting aldıysa ona ödül vermiyorlar. icra edilen sanata bakıyorlar, oyuncuların rolleri ile bütünleşmesine bakıyorlar.

en çok reyting kaç yıldır bizim ama şimdi ödül verdiler diye ödülü yere atmışlar. bak sen.

o ödülü de hükümet korkusuna vermişlerdir sen rahat ol.
kuruluş ve kurtuluş gibi belgesel tadındaki serinin devamı niteliğindeki yine bir TRT yapımı dizi.
Moğolların Türklerden daha çok Türkçe konuştukları dizi.

Müslüman olacağız diye nasıl araplaştığımızı bunu açarak çok iyi izleyebilirsiniz.
ekibin en büyük hatası o saçma ödülü gidip almaya tenezzül etmeleridir.

kiralık aşk dizisine en iyi komedi dizisi ödülü verildi. bu kadar saçma bir ortama girmemek lazım.
En iyi dizi ödülünü sonuna kadar hak eden dizidir.
Meyve veren ağaç taşlanırmış burada da bazı örümcek kafalılar lise tarih bilgisiyle diziyi eleştirip boktan kategorisine alıyorlar kendilerince hayır kendini bi bok sanan aptalların eleştirmesini anlayamıyorum ben siz gidin no 309 falan izleyin.
son 15-20 yilin en sacma salak dizilerinden biridir .izleyen varsa akilndan suphe ederim yani .
Yarak tarih dizisi büsbütün tayyip dizisi siktirin ordan tarih dizisiymiş.
ülkede yapılmış en iyi tarihi dizi. trt yapmış helal olsun. sonunda trt'ye verilen vergiler düzgün bir projeye gidiyor. severek izliyorum izlemeye devam edeceğim inşallah osmanlı'nın kuruluş dönemi olarak da devam eder. evet.
Savaş sahneleri saçmalıktan da öte olan dizidir.

Koskoca moğol ordusunun batı orduları kumandanı baycu noyan, ormanda eşkiya gibi on tane askerle geziyor.

Osmanlı'yı kuracak boy olan kayı boyu, savaş dediği olaya 7-8 tane alp ile gidiyor.

Sokaktan "dizide figüranlık yapmak isteyen var mı?" diye adam toplasan eminim bir ton boş adam bulursun.Sırf koşuşturup kargaşa yapsalar bile yeter.

edit: bir de o ağır çekim sahneleri yok mu? Görmemişin ağır çekimi olmuş dedirtir.Her 5 saniyede bir ağır çekim giriyor.
dizide hiç sex,öpüşme vs. sahnesi olmadığından bazılarının hoşuna gitmiyor.
okan bayülgen gibi benim de bir kerecik izlemediğim dizi. önyargı falan değil kardeşim bu. hiç olmadığı kadar yandaş olan trt'de yayınlanan ve izleyici kitlesinin yüzde doksanının, hayatında bir kere bile tarih kitabı hatta tarih kitabını bırakın kitap okumadığı bir diziyi neden izleyeyim olum? tüm bu veriler insanın midesini bulandırıyor zaten.
Hayatımda izlediģim en güzel Türk dizisidir. Ermeni tohumları ve haçlı sevicilerin sevmemesi doğaldır. Malum atalarının durumunu kabullenemiyorlar.
ne etmiş bu bayülgen diyenler için: https://www.uludagsozluk.com/e/34740889/
ilahlaştırılmıştır.
yeni nesil kurtlar vadisidir. akp taraftarı gazı bu diziden alıyor artık.
Izlememeniz silkimizde degil, zirvalamayi kesin.
Türk tarihinin tartışmasız en güzel dizisidir. Engin altan düzyatanın performansı da gerçekten göz dolduruyor. Kurgusu da ayrı bir şaheser. Kısacası 5 sezon daha böyle yapsalar kesinkes izlerim.
Bu gece büyük ihtimalle tüm zamanların reyting rekorunu kırmış olan dizi.
malum kişinin övmesinden sonra iyicene tiksindiğim dizi. net çomar dizsi. tarihi değil siyasi dizidir gözümden. gerçek tarihi dizi 10 kasımda yayınlanan "vatasın sensin"dir.
zaten o dizideki, o sahne yüzüne bu kadar kudurdu ya bu yaratıklar.
tarihi kurgu dizisi lakin kurgununda bu kadarı olmazki. sırf zevk diye izliyorum.