bugün

one direction fanatiklerine verilen, yeni oluşmuş isimdir. fazlaca belli olduğu gibi ergen işidir. bu tip insanlara twitter'da bolca rastlayabilirsiniz. uzak durmanızı tavsiye ederim.
Tek gayeleri gruptan bir çocukla evlenmek olan 12-16 yaş aralığı kızlardır. onlar heryerde.
Günümüzde "fanlık müessesesi" biraz değişti. Justin Bieber hayranlarının "Belieber", Adam Lambert hayranlarının da "Glimbert" olması gibi, X Factor yarışmasından çıkarak bir anda dünya çapında nam salan One Direction grubunun fanı olanlara "Directioner" deniyor. Twitter da her gün tt listesine giren hashtaglar üretiyorlar ama başlangıçta One Direction fanlarından oluşan bu grup artık "takip edeni takip ederim" zihniyetindeki kişilerden oluşuyor. Sabahtan akşama kadar aynı tagı kopyala yapıştır paylaşıyorlar.
bu hedeyi bugün yetenek sizsiniz isimli yarışmaya katılan ablak suratlı bir ilkokullu kızdan öğrendim.öğrenmez olaydım.

şöyle dedi;biz directionerlar olarak hede hödö hede hödö 1dnin türkiye gelmesini istiyoruz.

o değilde arkadaş biz dalga geçtikçe beteri geliyor beliebers dedi bunlar çıktı.

müzik tanrısı bizi cezanlandırıyor mu ne? acaba serdar ortaçla demet akalını kurban etsek öfkesi diner mi?
one direction fanlarına verilen isim. aralarında aşırı saçmalayanlar olması nedeniyle insanlar önyargılı davranıyor.
belieberlarla birlikte katilleri vaciptir.
Sosyal medya programında 14 yaşında bir kızın directioner olduğunu öğrenmemle farkına vardığım hede. Hayatı sorgulama sebebi. **
trt nin kendilerinden özür dilemesini istiyorlarmış.

başta bir sol görüşlü grup zannettim ama olayın aslını görünce beyin nakline ihtiyaç duyan ergenler olduğunu fark ettim.

az da değil 20.000 kadar yazı yazılmış bu konuda son 1 günde...

gerzek sürüsü.
Çoğu kezbandır.
ergenliğe bile girmemiştir çoğu.
Bunların dünyaya gelmesinde payın olanlar dahil, hepsini imha etmek lazım. Yaşamasın, çoğalmasın bunlar.
one direction dinleyerek ergenlik dönemi geçiren küçük kardeşlerimizin kurduğu tarikat gibi bir şey sanırsam. çok şiddetli bir ergenlik dönemi geçiriyorlar kanımca.
çoluk çocuk sürüsü.
lise son sınıftayken bir arkadaşım vardı, dersanede yanımda oturur sesli gülerdi bu kız. dersin ortasında telefonu çıkarıp bu bebelerin fotoğrafına bakıp zaaaayn diye iç geçirirdi. twitter sayfasında bir sürü "1D forever" "directioner kardeşlerim" tarzı yazılar görüp sormuştum aga bu nediye. o grubu sevdiğini aşırı fanatik olunca directioner olunduğunu filan söylemişti.
bir sene sonra attığı tweetlerden de bu hallerinden -sanırsam ki- utanıp "of kuzenim direction hayranı evde hep dinliyor işkence gibii" yazdığı görüldü.
netice olarak gereksiz bir takıntıdır ergenler arasında övünme sebebidir. o grup için ne kadar ağladıysan o kadar seviyorsundur gibi de bir muhabbet var. *
bir ergen dayrekşeynır kız:
görsel
Beyinsizdir.
direksiyoner diye okunabilecek kelime.
komiklerdir...
bileklerini kesmiş olması muhtemeldir.

http://d1301.hizliresim.com/15/l/j22yw.jpg . *
Tokio hotel bitti bieber bşladı o bitti bu başladı çocuklar desen pepee ci coiou nasıl yazıldığını bilmiyorum neyse velhasıl kelam geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklar bunlar ve mal bunlar salak bunlar demekle işimiz bitmiyor kimimizin çoluğu çocuğu var kimimiz anne baba olacak onların hiç bir zaman hayatlarında olmayacak biri için bileklerine faça atmasına yukarıdaki gibi poz vermesine müziklerini dinlemek yerine onlara tapınacak noktaya gelmesine izin veriyorsak asıl aptal bizleriz demektir.
bir tanesi benim arabama dadanmıştır. Tamam yağmur yağıyor diye arabayı yıkamıyoruz da, önceden beni yıka filan yazılırdı şimdi gelip gidip arabaya 1D filan yazıyorlar, sırf bunlar yüzünden arabayı yıkamak zorunda kalıyorum.
bu çocukların ana baba, abi ablaları çocuklara umarım ne kadar salakça işler yaptıklarını iyice bir anlatırlar.

zira gördükçe üzülüyorum. çevrelerinden çok etkilenen bir gerzek sürüsü olarak bakıyorum yavrucaklara.
Yön buluculardır. Her daim bir kezbanın yerini gösterirler.
günden güne amip gibi çoğalan oluşum. hadi kızları anladıkta, erkeklere n'oluyo amısına koyayım. gay ibneler. evet.
(bkz: her düşünceye saygısı olan insan) 'ın bile saygılı olamayacağı grup. bunlar emo'lardan hatta satanistlerden daha tehlikeliler.