bugün

paleontolojistlerden rolling stones fanlarına kadar bir çok kişinin hakkında fikir öne sürdüğü muallak. konuyla ilgili üretilmiş en güzel teori şöyledir: "bu aç gözlü puştlar dünyadaki her boku yediler,hiçbir şey kalmayınca birbirlerini yediler,son kalan orospu çocuğuda açlıktan öldü" -charles bukowski
Asteroid çarptı birbirini izleyen biçok olaylAr dizisi sonucu yok oldular.
(bkz: arog)
grup yaparken ezildiler.
hayatın boş olduğunu anlayıp intihar ettiler.

(bkz: iğrenç esprik)

dünyaya çarpan göktaşı yüzünden diye öğretildi bize.
göktaşı düştü hepsinin amınakoydu. gayet bilimsel bir açıklama!
nuhun gemisine sığmadılar.
götlerine gök taşı düşmüş diye duydum. (bkz: hurafe)
edit: yazım hatası düzeltildi.
Nuh'a yetişemediler,arkada kaldılar.
tüp gaz kaçırıyor mu diye çakmakla kontrol yaptılar.
Dünyayı ziyarete gelen uzaylılar tarafından yok edildikleri, transformers'ın son filmi kayıp çağ'da ele alınmaktadır.
Sikmişler ölmüş.
Bağışık olmadıkları bir hastalık sebep olmuştur.evet.
sebebi toplu intihardır.
- hayri abi dinazorlar nasıl yok oldu?
- siktim öldü desem bu bahsi kapatır mısın Mahmut?
- abi bilimsel bir açıklaması yok mu bunun?
- kafasına daş düştü, taş kafayı yardı, pekmezi akıttı oldu mu!
- he tamam şimdi oldu abim benim.
Birbirleriyle savaşmışlardır. insanlardan sonraki en aptal ikinci ırk yapar bu da onları.
ekonomik değillermiş, etinden yararlanılırken sütünden ve yününden faydalanılamıyormuş. hepsini kesip yemişler.
http://galeri.uludagsozlu...-yok-oldu-sorunsal%C4%B1/
Son kalan erkek dinozorun cinsel organına meteor tası düşmüştür. Dogrudur bir karikatürde gördüm hemen yargılamayın.
Avm ler yüzünden.
80li yıllardaki görüşe göre dünyaya çarpan göktaşı, içinde dinazorların da olduğu canlı türlerinin %70 ini yok etmiştir. ancak hala kesin bir bilgi yoktur.
(img:#693938)
her şeyin bir tür sorunsal olamasının sorun olmaması bence dinozorları yok etti.
karı meselesi, eşelemeyin fazla.
kendi devletini kurmak isteyenlerle, sözde islam devleti kurmak isteyenler birbirini öldürmüş, son kalanı da allah taş etmiş.
(bkz: british museum)
Kendi soylarini kendi yok eden tek hayvan türüdür. Nasil mi?
Şimdi cani sikilan ve yeni deneyimler arayan dinozorlar gelen kertenkeleyi giden kertenkeleyi tutup tutup şaapmislardir. Sonra bu kertenkeleler timsah seklinde bebek dogurmuslardir.
Allah bu ya durur mu: kertenkeleyle akraba oldugunu bilmeyen dinozorlari ensestlikle lanetlendirmis ve cingenelerin ilk nesli ordan turemistir ve sonra butun dinozorlarin isi hayirli ve rast gitmedigi icin intihar etmişlerdir.