bugün

geri zekalı bir kızın sevdiğini avaz avaz ve erkeksi bir tavır ile tüm istanbul'a ilan etmesi olayıdır.

https://www.instagram.com/p/CBLsfrhAtFa/

lan bu ne allah rızası için şu hallere bak ya.

"sen koca istanbul sen bile benden bu çocuğu alamayacaksın" diyor. hahaha. lan istanbul napsın senin ergen sevgilini mal.
köprüden bağırsaydı bari istanbul daha iyi duyardu.
(ayağı kaydı ve düştü)
gün geçmiyor ki başkaları adına utanalım.

Utandık yine bu videodaki kız adına.
Tavşan dağa pipisini sürmüş sonra donup demiski dağı s.ktim. işte öyle birşey.
Amk kekolarını gözler önüne seren haykırış.
Peki çocuğun sırıtarak
"alımıyacak" demesi?
Yeni nesil kaç yaşında anlamıyorum. 28 gibi görünüyorlar ama aslında 18 yaşında oldukları ortaya çıkıyor. Ben bunları o yüzden ergenliğin sonunda iki insan olarak düşünmek istiyorum.

Ben bunların yaşlarında arkadaşlarımla arabadan inip denize atlıyordum, arabaya atlayıp olmadık yerlere girip çıkıyordum, sarhoş olup sokakta dans ediyordum. 18 yaşında araba nasıl kullanılır anlattılar, trafiğe çıktım o gün. Şimdi arabaya binince insanlara yavaş gitmesini söylüyorum ve denize düşmemek için mücadele ediyorum yürürken. Risk almaktan sürekli kaçıyorum. Çünkü sorumluluk büyüdü benimle birlikte.

O yaşlarda yapılan anlamsız şeyler olur yani. Hangimiz yapmadık? iyice yaşlandık diyorum ben. Gençleri aaaa şu tiplere bak tüh diye eleştiren amcalara, teyzelere döndük ya da kendimizi mükemmel zannediyoruz. Bilemiyorum.
Kameralar önünde herşey reklam
Zengin koca bulurlarsa gözünün yaşına bakmazlar valla
Hayaller hayatlar..
Bence buraya bi' bakın: (bkz: z kuşağı)
Utandıran bir haykırış.
Ulan tamam ama ben neden utandım şimdi.