bugün

en asil duygunun müminidir.

gelir, sözlükte çatır çatır allah'ını, dinini savunur. herkese nasıl yaşaması gerektiğini, neler yapması, neler yapmaması gerektiğini biiir bir güzelce izah eder, saygısızlık yapan kafirlere hadlerini bildirir, ağızlarının payını verir, onlara cehennemde nasıl sikim sikim sikileceklerini tarif eder. böylelikle allah'ın rizasını alıp, sevaplarına sevap katarak, elinde sabunu yeni maceralara dogru tuvaletin yolunu tutar. ah bi de şu alında ki sivilceler bi geçse allah'ın inayetiyle...

(bkz: yeni yıla girenin ahirette götüne yılan girecek)
(bkz: bugün sözlükte allah için ne yazdın)
sevap işlemenin yerini şaşırmış insandır. mahallesindeki camiye gitmesi daha yerinde olacaktır.
allah kimseyi sozlukten uzaklastirmasin başlığı incelendiğinde daha net anlaşılacaktır ki, dini içerikli entry girip sevap kazanan yazar aslında, dini içerikli entry girip sevap kazandığını sanan yazardır.
o zaman ben'de parayla ilgili entry gireyimde belki bende para kazanırım diye düşünen yazarlar çıkması yakındır.
ateist olup başlık sıçan veyahut entrylerde dinlere küfreden yazarla kıyaslanırsa, aklı başında olan yazardır.
sevap kazanmak amacından çok kendi düşüncesini dile getirip, her insan gibi düşündüğünü inandığını dile getirince mutlu olan yazardır.
duaları flash a atıp muska olarak kullanabilir. (bkz: neden olmasın)
(bkz: bismillahirrahmanirrahim)
(bkz: niyet ettim allah rızası için entry girmeye)
oylama yaparken besmele ile başlaması muhtemel yazardır.
bugün allah için ne yaptın? sorusuna "entry girdim" diye cevap verip kendini teselli etmeye çalışan yazar. içinde yaşamalı tabi bazı şeyleri aslında. bence yani.
bir tanrı eli durumunu beğendi.
gece rahat uyuduğunu sanan yazardır.
uludağ sözlükte kazandığı sevapları dağıtmasını istediğimiz yazardır.

(bkz: burada olan burada kalır)