bugün

esas iki yüzlü için...

(bkz: ırak ta mümin afgan işgalinde sscb ci samimiyetsiz)
(bkz: hayrünnisa gül ün ilköğretimde türban açıklaması)
mesela,kafalarında başörtü yüzlerinde 8 kg makyaj türbanlarının üstüne minik etek giymeleri...

tanga jartiyer gibi tahrik edici iç çamışırı giymeleri..buna ne var bundan diyecek insanında aklından şüpe ederim yada öyle bir şey yok diyenler olabilir onlara da bunları armağan ediyorum ;

http://galeri.uludagsozlu...anl%C4%B1-k%C4%B1z-14614/

http://galeri.uludagsozlu...anl%C4%B1-k%C4%B1z-37611/
Türban taktıkları için okula alınmayan öğrencileri savunmak için, daha dün "kılık kıyafet için hiçbir öğrenci kapı dışarı edilemez, öğrencinin kılık kıyafeti ile uğraşmaya kimsenin hakkı yoktur." Şeklinde açıklamalar yaparken henüz yeni gerçekleşmiş bir olay hakkında tam tersi yönde bir tutum sergilemeleri kanıtlar bu durumu.

Bu ülkenin başbakan yardımcısı dayak yiyen öğrenciler için bu açıklamayı yapmıştır.
"Bu işi meslek haline getirmiş öğrenciler var, bakın bunların giydiği montlar bile aynı..."
"kul hakkı yemek en büyük günah" derken, kadınlarının haklarını gasp edip, onların kendileri için yaratılmış olduğunu söylerler.
kemalist ve ateist ikiyüzlügü kadar berbat bir durumdur.
dincilerden ziyade insanların ikiyüzlülüğüdür. inançlı olduğunu soyleyip inancına aykırı davranan bir çok insan olduğu gibi emek bekcisi taklidi yapıp iş verenler kadar emek sömüren sendikacılar da vardır.
tabiki bunları bazı kesimler görmek istemezler. bildikleri ne kadar kötü özellikleri karşıtı olduğu görüş, ideoloji yada inanca genelleme eşliğinde yüklemeye çalışırlar. zikerim boyle zihniyeti. yok lan zikmem. değmez...
(bkz: takiye)
(bkz: allahı kandırmak)
haşa!!
hamile olarak eyleme katılan kadını eleştirirler hatta utanmadan iyi olmuş derler ama mavi marmara gemisine bebeğiyle binen kadına laf etmezler, desteklerler; çok yavşaksınız çok.
ikiyüzlülükten dem vururken araya başörtülüleri sıkıştıran ,birine yardım edilmesini söylerken diğerinden ''aman bize ne ,terörist! onlar zaten'' diyerek aslında başlıktaki o birleşik kelimeyi* ne kadar hak ettiğini gösteren bir zırvalamadır.

aynı anda hem çocuk düşüren 19 yaşındaki kızı ve okul kapısından bir zamanlar geri çevrilen başörtülüleri savunuyorum.

vicdan bambaşka bir şeydir.bilenler bilmeyenlere anlatmasın artık.
kafir dedikleri millete ülkeyi peşkeş çekmek, emperyalist piçlerin önünde dolar işaretleri yanmış göz bebekleriyle saygıyla eğilmek, eşit ve adil bir dinden yana olduklarını söylerken kapitalizmi ve sömürü düzenini haklı bulmak, hoş görü diye bağırıp otel yakmak adam asmak, kafasını kapatıp kıçını açanı namuslu ilan ederken kıçını kapatıp kafasını açanı orospu sanmak, türbanı hala kafasındayken yamulmuş bir ton makyajlı suratıyla inik pantolonuyla lüks bir arabanın ön koltuğunda bir penisin üstünde kucak dansı yapmak. kafasını örttü diye kendisi sütten çıkmış ak kaşık zannetmek, dedikodu günahtır deyip önüne gelen açık fikirli insanı çekiştirmek. evlendiğim kadın namuslu olsun bunun göstergesi olarak bakire olsun deyip sonra daha 15 - 16 yaşındaki çocuğunu tutup genel eve götürmek ve onu çok matah bir şey yaptığına inandırmak için milli oldun, erkek oldun demek. erkek aldatır nefistir diye geçiştirip kadını sevdiğiyle birlikte oldu diye öldürmek. daha sayardım da midem elvermedi. ayrıca bahsedilen örnekler bizzat şahit olduğum olaylardır.
inançsız kişilere; onlar kendilerine demokrat demeleri ve aslında kendilerinin hoşgörüden mahrum oluşlarıdır. Bu; en küçük, sıradan dincilere ait olan iki yüzlülüktür. Tarihe bakarsak, bu kişiler yüzünden herkes birbirine düşman olmuş ve ortalık çok karışmıştır. Keşke hiç var olmasalardı ! Bakınız dikkat ediniz; dincilerden bahsediyorum, dindarlardan değil.
budur;
görsel

meraklısına ayrıntı;
geçtiğimiz hafta içi toplanan düzmece öğrenci meclisinde akp örgütlemesiyle tbmm'nde türban ile yemin eden van'lı hacer kızımız, aslında türbanlı değildir...
ramazanda alenen hissedilir. bütün gün yoksulun haliden anlamak, nefsini köreltmek için oruç tutan "müslüman" kişisi, an gelir top patlayınca en pahalısından ziyafet çeker kendisine.
bunlara 2 yü az bence 2000 yüzlü

kim akapeyi eleştirse aha işte bir cehepeliii

hee zaten cehape çalıyordu heaooooo

lan ibne her akape karşıtının cehape li olma mecburiyeti yok

üstüne o katakulli zamanlarındaki liderleri sapa sağlam hemde senden benden sağlam

yiyorsa g*tün git yanına söyle

yer mi ? yemez

ancak zır zır ötsün it.
dinlinin de dinsizin de iki yüzlüsü vardır ama dindar birinin iki yüzlü olması bu başlığı açan dinsizlere göre bile daha iğrençtir evet,

dinsizler kendilerini bu başlık altında aşağıladıklarını göremiyorlar.
(bkz: ateist iki yüzlülüğü)
(bkz: müslüman düşmanlığı)
(bkz: 2 yüzlülük)
Solcu ikiyüzlülüğüyle aynı olan şeydir.
Nasıl ki akapeyi eleştirenlere hemen cehapeli damgası vuruluyorsa, her türbanlıya da solcular akapeli damgası vuruyor. Maalesef durum bu.

izmir'e taşınmadan önce eşim istanbul'da doğa koleji, akd okulları, küçük şeyler gibi üst düzey okullarda öğretmenlik yaptı, izmir'de de çalışmak istedi, başvuru yaptığı bir okuldan aradılar, pazartesi gelin başlayın dediler, eşim ise baştan söylemem gereken bir konu var, ben türbanlıyım dediğinde biz sizi ararız diyorlar, 2 sene oldu hala arayacaklar. Yalakalık olsun diye fetonun kitaplarını okumayı kabul etse çoktan cemaat okulunda işe başlamıştı.
Buna göre başlık bir kısım dindarların ikiyüzlülüğü olarak değiştirilmelidir. Aynı şekilde bir kısım solcuların ikiyüzlülüğü neticesinde eşim öğretmenlik yapamamaktadır diyerek ben de lafın doğrusunu söyleyeyim.
sen madem müslümansın, müslümanlığın tek emri namaz kılmak değil
yalnış işlere karşı koymak hiç bir halt beceremiyorsan bu işleri yapanlara
destek olmamakta gereklidir, solcularıda beğenmiyoruz, zira en az dinciler kadar
yobazlar, bak şu baykal denen dedeye, bu adamın solculukla ne alakası olabilir ????
dediğimiz anlaşılmıştır herhalde, dinci neyse solcu da o, çoğu sol kolunu bulamaz.

dincinin argümanı ne ? cehape de çalıyordu,
o cehapenin başı şu anda hayatta mı ? senden benden sağlam

sen niye dedikoducu teyzeler gibi ağlaşacağına
gidip hesap sormuyorsun ? üstüne 13 yıldır iktidardasın

ne demiştik dinci yazıysa, solcu veya kamalistte turadır
aynı bokunn laciverdi.
Sözlükte bol bulunur bu yavşaklardan.

Mesela bir başlık açarsınız: ipek gömlek giyen kızın memeleri diye. Altına yalarım emerim ısırırım tarzı iğrenç yorum yaparlar.

Ama aynı başlığı ipek gömlek giyen türbanlı kızın memeleri diye açsanız hemen gelip müslümanlara saldırılıyor, türbana saldırılıyor, ahlak nerde şerefsizler falan filan. Ulan diğer kızın neyi var Amına kodumun. Nasıl iki yüzlülük bu sik kırığı.

Ben iki kızın memelerini yalarım ayrım yapmam.
Herkesin din'i kendi çıkarları doğrultusunda kullanmasa da, müslüman bir ülkede yaşadığımız için, toplumun yumuşak karnı maalesef din'dir. Ve bunu kullanmak isteyenler çok rahat başarabilmektedir.
Avrupada kişisel hak hürriyet edebiyatı yapar islamafobi diye ağlar.

Ama avrupalı biri onun ülkesine gelince her türlü hakareti yapar üstüne Bi pundura getirebilirse başını kesmekten aşağıda kalmaz.
Kendilerinden olana yapılan küçük bir haksızlığı ballandıra ballandıra anlatırlar ama kendileri kat be kat fazlasını yaparlar.
Herkesin dini kendine dedikten sonra insanları dinlerine göre kategorize edip saldırmaları.
Var böyleleri. Birini ekseriyetle top edip oynuyorum takip edenler bilir. Gereksiz aktivite.