bugün

Gözleri ömre bedel mk.
görsel
Faşist olarak kimseye tipinden kaynaklı laf etmem. Terbiyesizlik yapmayın fakat bu tipide savunmayın. Kaş göz çizeyim hemen talibi çıkar.
Allah nurunu almış biz napalım? Hewal?
dilcek öcalan ile alay edilmesi bir nezakettir hakederi hakaret ve şiddettir.
(bkz: tövbe bismillah)

Evlat olsa reddedilir.
- Rıfkı efendi beni bir üfleyinde kısmetim açılsın.
+ sana 10 kerede üflesem fayda etmez, nefesime yazık.
31 olsa çekilmeyecek kisiyle alay etmek insanın onurunu düsürecek birseydir.
(bkz: göz var izan var)
(bkz: başarılı siyasetçi)
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
insanlar fiziksel kusurlarını kendisi seçmez.Bu yüzden kim olursa olsun onun kusuruyla dalga geçmek dalga geçen kişinin insanlık seviyesinin düşük olmasına dalalettir.Bu yüzden bu kaltağın fiziksel kusuruyla dalga geçip kendi seviyenizi düşürmeyin.
Bedensel engelliye saygısı olmayanın bununla dalga geçmesini yadırgamamak gerek.
siyasetin s sinden anlamakla bir insanın fiziksel özelliklerini ti ye almak arasındda bağlantı kuran dahileri bize göstermiştir. allah aşkına düşünmeden başlık açmayın ya.
siyasetin s sinden anlamakla bir insanın fiziksel özelliklerini ti ye almak arasındda bağlantı kuran dahileri bize göstermiştir. allah aşkına düşünmeden başlık açmayın ya.
(bkz: bir troll kuyuya taş atmış kırk numenorlu çıkaramamış)
Taş gibi kadın olsa yine alay ederim ben onunla.
Asıl alay edilmesi gereken konu, 20' li yaşlarda meclise girmiş bir terör örgütü lideri yeğeni mevcut ama hala bize siyaset yaptirilmiyor deyip silaha sarılan bir kitleye, Erdoğan düşmanlığı eşgüdümü hürmetine oy veren Türk milliyetcilerinin olmasıdır. Vallah komiksiniz lan!
Fizik bahane terörist işte.
Karıda fiziksel özellik bile yok aq.
fizik güzel olsa bile alay ederim. sadece fizikle alakalı değil.
Fiziği bahane biz terörist olması ile dalga geçiyoruz.
eldivenle bile sevilmez sen hala neden bahsediyorsun be. bide fiziksel özellik demez mi? en çok da ona güldüm.
kürt olmasaydı asla alay etmez millete yapmayın etmeyin insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmeyin derdim ! ama kürt olduğu için yardırınnn beyler !
hangi fiziksel özelliğiyle diye sorasım geldi.
fiziksel özellik mi varmış lan bu koduğumun teröristinde. gülesim geldi şimdi.
Dilek Öcalanın hiçbir başarısı yoktur.kıçınızdan uydurmayın. Hdp bazı yerlerde ceketini koysa oy alıyor (örgüt sağolsun) zaten.