bugün

haziran 2015'teki genel seçimlerde hdp'den aday olması gündemde olan Abdullah öcalan'ın yeğeni.
işte o nurlu yüz. evet.

görsel
Yoklukta bile gideri yoktur. Bu yüzden bi sikimi temsil edemez.

evlerden ırak amına koyim.
kürtlerin eşek sevdasının haklı nedeni.
elektrik süpürgesine kaş göz çizsem olur.

ama bununla olmaz.
Aynı amcası. Meymenet level 0.
çektirdiği fotoğrafla subliminal mesaj veren insan. soldaki kitabın nasıl da kapağını döndürmüş bize doğru. kuramaz ki, kuramaz ki. evet.

görsel
delik öcalan şeklinde okunulandır.
Hdp deki doğuran tavuk görse yumurtadan kestiren, atı arpaya küstüren kadınları milletvekili seçtirme geleneğin devamlılığı açısından aday gösterilmiştir.
Görünce gay olmaya karar verdiğim siyaset adayı. Engin Altan Düzyatan mı nedir bunun yanında onunla on kez yatılır beş kez de öpülür lan.

(bkz: kadınlardan soğumak)
"Şüphesiz ki biz onları ibret alasınız diye yarattık"

- allah.
yarım sn de kapattım.
ayrıca:
(bkz: http://galeri.uludagsozlu...dilek-%C3%B6calan-727745/)
sekse tövbe sebebi olarak görülebilir. hiç bulaşmayın derim.

Edit: bu karıyı çekici, seksi bulan bir midesiz eksilemiş. Eksi mühim değil de sen zaten Allahından bulmuşsun be birader.
beyler bakmayın çocuğunuz olmayacak.
(bkz: Miss kürdistan 2015)

Eşek bile daha güzel, daha seksi, daha alımlı amk. Subhanallah.. Onu da allah yaratmış ama işte.
(bkz: kanım dondu pijjj)
hdp'nin adayı olabilitesi yüksek olan insan. apo'nun yeğeni.
belki hastadır beyler dalga geçmeyin. ayıp.
"güzelliği" ile tüm siyasi rakiplerini saf dışı etmeyi planladığı bakışlarından belli oluyor. MHP'den bile oy çalması muhtemel.
Üzerindeki tişörtte peace yazan kadın. Lan bu peaceli haliniz ise peacesiz halinizi dusunemiyorum bile. Evet.
28 yaşındaymış.
Akla kardeş ilişkisinden mi doğmuş diye bir şüphe getirir?
Yanakları mıncık mıncık yapılası güzellik. Evet.
sahip olduğu ben nedeni ile eva mendes ' e benzeyen er kişidir. eva dan sadece 3 kg fazlası vardır. onuda ufak bir diyet sonucunda kaybedebilir.
fiziksel özellikler açısından sınıflandırma yapmayı kendi açımdan çok tercih etmem. ancak türkiye cumhuriyeti devleti içinde herhangi bir partiden aday olabiliyor olması benim için üzücüdür. bu diğer hdp milletvekillerini falan da kendimden olduğunca uzak bulurum ve devletin bütünlüğünü korumayacak insanların mecliste olmasını istemem ama, bu devlette katliam yapmış birisinin ailesinden gelip bu milletin vekili olmak içimi acıtır.
kadın hakları yerine ayı haklarını savunacaktır. dağdaki ayılar.
aşık olduğum kadın.
totoma benziyor hatta totom bile daha güzel.
bakim harbi daha güzel.