bugün

aynı yoldan geçmişiz biz, aynı sudan içmişiz biz.
elimiii tuut, saçımııı seeev, okşaa okşaaa okşaaa okşaaa - petek dinçöz

bas gaza aşkım bas gazaaa - ismail yk.

kese kağıdı var mı? çabuk olun.
Emre kaya-teşekkür ederim. Adam hep tipsiz hem şarkı kötü fakat şarkı da bi o kadar ağıza sakız oluyor.
Yorganda kene var kopar kopar yine var. ilk defa dün duydum duymaz olaydım. eziyet unsurudur net.
in the jungle the mighty jungle the lions sleep tonight dam dam dam. iiin the jungle the mighty jungle the lions sleep tonight...

avimmove avimmove
avimmove avimmove
önyargıyla yaklaşılan şarkıya karşı beynin koşullandırılması ve bu esnada algıların açılmasıyla istemeden hafızaya yer eden; acı veren şarkılardır.
karnıma vurdular karnım ağrıyo karnım ağrıyo karnım ağrıyo.
laylaylom galiba sana göre sseavmeler vs.
Alllah belani versiin -ismail yk.
Ya ya ya ya ben en güzel... Hande Yener. Sabah sabah. Tövbe tövbe...
Salim- alo.
ama benim suçum yoktu:
jalede kabahat durmadı bir rahat.
Demet akalının bütün şarkıları...
soner sarikabadayi - adini yazmisim daha da yazabilirim doldurabilirim yaprak yaprak.
Karaşu vuranin kanadini kiranin seveni ayiranin dıttırı dıttıtdıt. (bkz: cimilli ibo)
Aqua- im a barbie girl...
hot tamale ağzımıza sıçtı http://www.youtube.com/watch?v=VrB7xl4uiZY
(bkz: domuz gribi) Oğuzhan
KalktığımDan beri dilimde.
Kime okuduğum bile belli değil .
Hay ben bu aklıma. ..
tohumlar fidana fidanlar ağaca ağaçlar ormana dönmeli yurdumda.
hergün vuruyom guru guru gubara.
Acayip hayvanlara benziyirsen.
http://www.youtube.com/watch?v=VjV7vCtjsKo yılanını boynuma dolamaa.
ateşin yolla bana. (eeeeeeeeeeeeeeee gel benim ol sözlerim ol gecelerim yansın gündüzlerim ol düşlerim ol dönüşlerim ol gurbetlerden geriye dönüşlerim ol.....ateşini yolla bana )
para verseler söylenmeyecek şarkılardır. bir yerde duymuşsunuzdur normal de hiç dinlemezsiniz fakat bir de bakmışsınız ki ağzına dolanmış. ıyyyy..
Tak şu sepeti koluna, herkes kendi yolunaaa..
Hap koydum hap koydum içine de hap koydum , kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum .
güncel Önemli Başlıklar